همکاری Kakao و Terra برای ایجاد سیستم پرداخت بلاکچینی

به گزارش روزنامه تایمز کره جنوبی در ۱۴ نوامبر، شرکت Kakao‌، شرکت بزرگ‌ اینترنتی و ارائه‌کننده‌ی خدمات برای اپلیکیشن‌ کره‌ای Talk Kakao‌ ، به همراه پروژه‌ Terra توافق‌نامه‌ی شراکتی را برای توسعه‌ سیستم پرداخت مبتنی بر بلاک چین امضا کرده‌اند.

0 86

این توافق‌نامه‌ی جدید شراکت از تکنولوژی بلاک چین پیشین Klaytn برای ساخت سیستم پرداخت مبتنی بر بلاک چین استفاده می‌کند.

این مقاله با اشاره به همکاری این دو شرکت، از برنامه‌هایی برای بهبود الزامات اصلی خدمات پرداخت مانند سرعت، ثبات و قابل اعتماد بودن سخن می‌گوید:

انتظار می‌رود که این توافق شراکت به ایجاد یک اکوسیستم بلاک چینی برای خدماتی کمک کند که به گروه بزرگ‌تری از مردم ارائه می‌شود

طبق گزارش کوین‌تلگراف در ۵ مارس، شرکت Kakao‌ در فصل بهار برنامه‌هایی برای برقراری یارانه‌ی بلاک‌چینی به نام “بلاکچین Kakao‌” و همچنین برای اجرای ICO اعلام کرد. شرکت بعدا یک برنامه‌ی تجاری جدید به نام Kakao‌ ۳ معرفی کرد که شامل افتتاح یک پلتفرم بلاک چین جدید با هدف بازارهای بزرگ‌تر آسیایی هم می‌شد.

طبق نوشته کوین‌تلگراف در ۸ اکتبر، نسخه‌ی آزمایشی پلتفرم جدید بلا‌ک چین Kakao‌ پاییز امسال پیش از برنامه اجرا شد.

Terra هم که یک پروژه‌ی استیبل کوین است و توسط دانیل شین (Daniel Shin) (سازنده‌ی بازار کره‌ای Ticket Monster) ساخته شده است، در پاییز امسال پایان دور سرمایه گذاری ۳۲ میلیون دلاری در صرافی‌های بزرگ‌ کریپتو را اعلام کرد.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.