همکاری پردازنده پرداخت Wirex با استلار برای ایجاد ۲۶ استیبل کوین جدید

شرکت انگلیسی وایرکس (Wirex)، پردازنده پرداخت‎های رمز ارز، اعلام کرد که همکاری جدیدی را با شرکت استلار (Stellar) آغاز نموده است. طبق این اعلامیه جدید، کاربران اکنون می‎توانند توکن‎های استلار (XLM) خود را نیز از طریق این سرویس، سپرده گذاری و یا خرج نمایند.

0 98

شرکت انگلیسی وایرکس (Wirex)، پردازنده پرداخت‎های رمز ارز ، در تاریخ ۲۴ آوریل با انتشار اعلامیه‎ای رسمی در وبسایت خود اعلام کرد که همکاری جدیدی را با شرکت استلار (Stellar) آغاز نموده است.

شرکت وایرکس دارای مجوز رسمی از سازمان مدیریت مالی انگلستان (FCA) بوده و با مجموعه ای از ۹ توکن رمز ارز، کاربران کریپتو را قادر می‎سازد تا رمز ارزهای خود را از طریق یک کارت اعتباری اختصاصی ویزا (Visa) خرج کنند. طبق این اعلامیه جدید، کاربران اکنون می‎توانند توکن‎های استلار (XLM) خود را نیز از طریق این سرویس، سپرده گذاری و یا خرج نمایند.

وایرکس همچنین برنامه‎های خود را برای راه‌اندازی ۲۶ استیبل کوین جدید مبتنی بر ارزهای فیات، شامل USD، EUR، GBP، HKD و SGD اعلام کرد. وایرکس همچنین به این موضوع اشاره کرد که اکثر استیبل کوین‎ های فعلی وابسته به دلار امریکا هستند و این شرکت امیدوار است که تنوع بیشتر استیبل کوین ها، ” بدون نیاز به تأمین کنندگان نقدینگی بومی، منجر به بهبود انتقال‎ها و پرداخت‎های سریع بین‎المللی” شود.

وایرکس در این اعلامیه مدعی شد که این استیبل کوین ها، اولین استیبل کوین هایی خواهند بود که در نرخ‎های بین بانکی و فرابورس، به‎ سرعت قابل تبدیل به رمز ارزها یا ارزهای فیات خواهند بود.

در نهایت، این اعلامیه توضیح می‎دهد که استلار را به دلیل تأیید آن توسط FCA، مقیاس پذیری نسبی بلاک چین آن، اهداف مشترک این شرکت برای بهره‎مندی خدمات بانکی برای افراد که به بانک دسترسی ندارند و همچنین دموکراتیک سازی امور مالی، به همکاری برگزیده است.

طبق گزارش کوین تلگراف در ماه مارس، وایرکس به منظور توسعه قابلیت‎های جدید و پشتیبانی از طرح‎های گسترش خدمات خود، ۳ میلیون دلار سرمایه جذب کرده است.

طبق گزارش امروز کوین تلگراف، شرکت خدمات پرداخت بیت اسپارک (Bitspark)، در حال عرضه یک رمز ارز جدید با پشتوانه پزوی فیلیپین (PHP) است.

همچنین در روز گذشته TrustToken اعلام کرد که در سال جاری، ۴ استیبل کوین جدید را با پشتوانه دلار استرالیا، یورو، دلار کانادا و دلار هنگ کنگ، عرضه خواهد کرد.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.