همکاری شرکت بلاکچینی HashCash با کمپانی مشهور ساخت بازی

شرکت بلاکچینی HashCash اعلام کرده است که با کمپانی مشهور ساخت‌های بازی‌های ویدئویی استرالیایی در زمینه ایجاد وایت لیبل (white label) کریپتو و توکن‌سازی خدمات در صنعت بازی همکاری خواهد کرد. برچسب سفید یا وایت لیبل به محصول یا خدمتی گفته می‌شود که از سوی شرکت یا تولیدکننده‌ای ایجاد می‌شود اما در زمان ارائه به مصرف‌کننده برند شرکت دیگری روی آن نصب می‌شود.

0 97

HashCash یک شرکت بلاکچین است که بر ارائه راه‌حل‌های وایت لیبل بلاکچین در صنعت بازی تمرکز کرده است. برای مثال راه‌حل‌هایی را توسعه می‌دهد که می‌تواند توسط سایر شرکت‌های خریداری و تحت عنوان برند آنها به مشتری عرضه شود. این شرکت اخیرا اعلام کرده که قرار است با شرکت ساخت‌ بازی‌های ویدئویی مستقر در استرالیا همکاری کند. اگرچه نام شرکت را اعلام نکرده است.

در سال ۲۰۱۷ هش کش ۱۵۰ میلیون دلار در مرحله اول جمع‌آوری سرمایه‌ برای توسعه راه‌حل‌های خود کسب کرد. راه‌حل‌های این شرکت شامل ارائه خدمات عرضه اولیه سکه، پشتیبانی توسعه صرافی کریپتو و فناوری پردازش پرداخت‌های کریپتو می‌شود.

خبر منتشر شده نشان می‌دهد که چگونه ایجاد مدل توکن‌سازی مبتنی بر بلاکچین می‌تواند به نوآوری در بخش بازی‌های ویدئویی کمک کند. همچنین این قابلیت نوین به شرکت‌های ساخت بازی اجازه می‌دهد تا از طریق ایجاد کانال‌های پرداخت غیرمتمرکز بین تولیدکنندگان، پخش‌کنندگان و بازدیدکنندگان کسب درآمد کنند.

همان‌طور که قبلا گزارش شده است، شرکت‌ها بزرگ تولید بازی‌های رایانه‌ای در حال استفاده از قابلیت‌های متعدد فناوری بلاکچین هستند. بلاکچین در زمینه‌های متعددی از جمله توزیع محصولات و ارتباط با مخاطبین به این شرکت‌ها کمک می‌کند. در ماه دسامبر شرکت معروف Atari اعلام کرد که برای توسعه بازی‌هایی مانند Tetris و Pac Man از بلاکچین برای انعقاد قراردادهای مجوز بهره‌برداری استفاده خواهد کرد. این شرکت برای ایجاد سیستم موردنظر خود با استارت‌آپ Animoca همکاری خواهد کرد تا نسخه‌های دو بازی موبایلی مشهور خود را ارائه کند.

در ماه نوامبر هم شرکت Epic Games اعلام کرد که در فروشگاه رسمی خود آلت‌کوین‌ها را به عنوان روش پرداخت خواهد پذیرفت.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.