همکاری باشگاه منچستر سیتی با استارتاپ بلاک چینی بازی آنلاین

باشگاه لیگ برتر فوتبال انگلیس، منچستر سیتی از همکاری خود با استارت‌آپ بلاک چینی بازی های آنلاین فوتبال به نام Superbloke در کره جنوبی خبر داد. اکنون هواداران این تیم می‌توانند از بازیکن محبوب خود از طریق بلاک چین حمایت کنند.

0 281

همکاری باشگاه منچستر سیتی با استارتاپ بلاک چینی بازی آنلاین :

استارت‌آپ Superbloke بازیکنان باشگاه منچستر سیتی را در بازی‌های فوتبال خود به نام FC Superstars ادغام کرده و هواداران می‌توانند از بازیکن مورد علاقه خود از طریق بازی‌های آنلاین حمایت کنند.

طبق اعلام این باشگاه، استارت‌آپ Superbloke تبدیل به شریک رسمی بلاک چینی باشگاه منچستر سیتی در کره، ژاپن و جنوب شرقی آسیا خواهد شد.

FC Superstars یک اپلیکیشن کلکسیونی غیرمتمرکز آنلاین (DApp) است که کاربران قادرند در آن توکن‌های ستاره فوتبال را خلق کرده و آنها را به عنوان دارایی‌های دیجیتال ذخیره نمایند. بنا بر این اعلامیه، در این DApp هواداران باشگاه من سیتی می‌توانند با جمع آوری کارت‌های دیجیتالی بازیکنان، یک تیم دیجیتالی را ایجاد و آن را بر اساس آمار مسابقات واقعی، تمرین دهند.

آغاز همکاری

استارت‌آپ Superbloke در اوایل ژوئن سال ۲۰۱۹ از همکاری خود با منچستر سیتی خبر داد و پس از آن نسخه عمومی FC Superstars را در ماه آوریل آزمایش کرد. این استارتاپ همچنین خبر داد که از این طریق در برنامه‌های مشترک مختلفی با این باشگاه همکاری خواهد کرد.

دمیان ویلوبی (Damian Willoughby)، معاون ارشد همکاری‌های تجاری تیم منچستر سیتی، در یک نشست خبری به روابط رو به رشد این باشگاه با این استارت‌آپ اشاره کرد. به گفته وی این روابط برای ایجاد تجربیات منحصر به فرد بین هواداران و باشگاه از طریق پلتفرم‌های دیجیتال بکار می‌رود.

ویلوبی در ادامه افزود:

ما مشتاقانه منتظر همکاری با Superbloke و ملحق شدن آن به خانواده منچستر سیتی هستیم تا دانش خود را در زمینه این صنعتِ در حال توسعه ارتقا دهیم.

باشگاه فوتبال انگلیسی لستر سیتی (Leicester City) نیز در اوایل آگوست از تمدید همکاری خود با پلتفرم سرمایه گذاری رمز ارز eToro خبر داد.

منبع

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.