همکاری استارتاپ فین‌تک SoFi و کوین بیس، با هدف گسترش مبادله کریپتو

براساس گزارشی که CNBC در ۲۶ فوریه منتشر کرده است، استارتاپ فین‌تک SoFi که به عنوان سرویس وام‌دهی آنلاین شناخته می‌شود، در همکاری با Coinbase، صرافی مستقر در ایالات متحده، تصمیم دارد پشتیبانی از مبادله کریپتو را گسترش دهد.

0 85

Sofi که در سانفرانسیسکو اداره می‌شود، سرویس رمز ارز خود را در نیمه دوم سال ۲۰۱۹ راه‌اندازی خواهد کرد. آنتونی نوتو (Anthony Noto) مدیرعامل Sofi که قبلا مدیر توییتر بودِ و همچنین مدیریت Goldman Sachs را نیز به عهده داشته است، در مصاحبه با CNBC گفته است:

مخاطبان ما می‌خواهند ببینند قیمت رمز ارزها چقدر است و آن‌ها را خریداری کنند. آن‌ها تمایل دارند که این کار را انجام دهند و در بسیاری از موارد سیستم‌های مشابهی قبلا وجود داشته است.

خرید، فروش و نمایش قیمت رمز ارزها طرحی از این استارتاپ است که در اوایل ماه جاری به اجرا در خواهد آمد. اگر معتقد هستید که نوسان و بی‌ثباتی قیمت رمز ارزها یک عیب محسوب می‌شود، نوتو در مقابل اعتقاد دارد که این موضوع یک مزیت است. او باور دارد که این شرایط مانند یک سکه دو طرفه است و بسیاری از آن منتفع شوند.

استارتاپ SoFi که در سال ۲۰۱۱ با تمرکز بر وام‌دهی دانشجویی راه‌اندازی شده است، گزارش داده که تصمیم دارد طرحی برای بهره سالانه سپرده‌های کاربران نیز معرفی کند. همچنین اعلام کرده که می‌خواهد در بلند مدت طرح‌هایی در زمینه صندوق قابل معامله در بورس، کارت اعتباری و عرضه اولیه سهام را نیز اجرا کند.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.