هدیه 45000 دلاری بایننس لبز به 3 استارت آپ بلاکچین متن باز

بایننس لبز (Binance Labs)، شاخه سرمایه گذاری صرافی رمز ارز بایننس، اعلام کرد که در راستای برنامه مشارکتی این مؤسسه با پروژه‎های متن باز بلاکچین، به سه استارت‎آپ متن باز توسعه دهنده تکنولوژی بلاکچین، مجموعاً هدیه‎ای 45000 دلاری اعطا کرده است.

0 86

بایننس لبز (Binance Labs)، شاخه سرمایه گذاری صرافی رمز ارز بایننس به سه استارت‎آپ متن باز توسعه دهنده تکنولوژی بلاکچین، هدیه‎ای 15000 دلاری (در مجموع 45000 دلار) اعطا کرد.

استارت‌آپ‎های دریافت کننده این کمک مالی عبارتند از Ironbelly (کیف پول تلفن همرا برای بلاکچین‎های Grin و Mimblewimble)، HOPR (پروتکل پیامرسان مبتنی بر حفظ حریم خصوصی) و Kitsune Wallet (یک کیف پول قابل ارتقا در زنجیره).

این سه استارت آپ، اکنون “شرکای” بایننس لبز در برنامه مشارکتی این مؤسسه هستند. طبق اعلام وبسایت بایننس لبز در روز جمعه، این برنامه مشارکتی با هدف سرمایه گذاری و حمایت پروژه‎های متن باز در مراحل اولیه، اجرا می‎گردد.

به گفته فلورا سان (Flora Sun) مدیر بایننس لبز، “نوآوری، مستلزم مشارکت جمعی توسعه دهندگان و کارآفرینانی‎ست که ایده‎ها را تصور کرده و پروژه‎های جدید را اجرا می‎کنند و در نهایت محصولات را به بازار عرضه می‎کنند”.

او افزود:

نقش ما در این روند، حمایت از مراحل اولیه پروژه‎هایی‎ست که در حال ایجاد زیرساختی برای استفاده گسترده‎تر و رشد بیشتر بازارهای بلاکچین هستند.

بایننس لبز همچنین در حال اجرای یک برنامه شتاب دهنده است که از پروژه‏‎های بلاکچین، در مراحل اولیه حمایت می‎کند. این صرافی پیش‎تر در دسامبر 2018 ، اعلام کرد که برنامه شتاب‎دهنده خود را به 5 شهر جدید گسترش می‎دهد: برلین، بوینس آیرس، لاگوس، سنگاپور و هنگ کنگ.

در ماه گذشته، دولت آرژانتین اعلام کرد که این نوعی رقابت در سرمایه گذاری استارت‎آپ‎های بلاکچین بومی‎ست که میان شتابدهنده‌های بومی بایننس لبز و LatamEX Founders Lab صورت می‎گیرد.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.