هاوینگ بیت کوین کش : پاداش استخراج تا ساعاتی دیگر نصف خواهد شد

تا ساعاتی دیگر شاهد هاوینگ بیت کوین کش خواهیم بود و پاداش استخراج این شبکه از ۱۲.۵ به ۶.۲۵ کاهش خواهد یافت.

0 159

در بین سه رمز ارزی که از الگوریتم SHA256 استفاده می‌کنند، ابتدا شاهد هاوینگ بیت کوین کش خواهیم بود و پس از آن پاداش استخراج بیت کوین SV و بیت کوین نیز به ترتیب طی روزهای آتی و ماه آتی نصف خواهند شد.

پاداش استخراج شبکه بیت کوین کش هر ۲۱۰۰۰۰ بلاک نصف می‌شود. هاوینگ بیت کوین کش در حالی اتفاق می افتد که بازارهای جهانی از جمله بازار رمز ارزها، تحت تاثیر شیوع ویروس کرونا قرار دارند و با ریزش زیادی مواجه شده اند. بیت کوین کش نیز در این مدت با کاهش ۵۰ درصدی ارزش خود مواجه شده است.

در حال حاضر ۱۸.۳۷ میلیون کوین در گردش وجود دارد که ۸۷.۴۹ درصد کل موجودی بیت کوین کش است. شبکه بیت کوین کش در روز ۱۸۰۰ کوین استخراج می کند و نرخ تورم فعلی برای این ارز در حدود ۳.۷ درصد است. به زودی این نرخ تورم به زیر ۲ درصد خواهد رسید. نرخ هش فعلی شبکه بیت کوین کش ۳.۹۸ اگزاهش در ثانیه بوده و ۲۶۰۲ بلاک تا هاوینگ بعدی باقی مانده است.

هش ریت بیت کوین کش هم‌چنان به شدت کم است. این موضوع نشان می‌دهد که ماینرها در حال خروج از این شبکه و انتقال به شبکه بیت کوین هستند. هش ریت کنونی بیت کوین کش ۳.۲۷۵ اگزاهش در ثانیه است که ۳۴ درصد کمتر از اوج هش ریت این شبکه در سال ۲۰۲۰ و ۵۸ درصد کمتر از بالاترین میزان خود است.

این اولین بار در طول تاریخ خواهد بود که سه شبکه SHA256 (بیت کوین، بیت کوین کش و SV) تقریبا در یک بازه زمانی بسیار نزدیک هاوینگ را تجربه خواهند کرد.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.