نوادا تقریبا 1000 گواهی ازدواج را روی بلاکچین اتریوم صادر کرده است

طبق گزارش AP در تاریخ 7 ژانویه، امروزه فناوری بلاکچین‌‌ به خدمات دولت محلی ایالات متحده نیز راه پیدا کرده است، اما نوادا به شکل ویژه‌‌ای در این زمینه فعال است.

0 80

این نشریه با اشاره به استفاده از بلاکچین‌‌ برای صدور گواهینامه‌‌های دیجیتالی ازدواج، متوجه شد که دو ناحیه در ایالت سیلور در حال حاضر از این فناوری استفاده می‌‌کنند یا اینکه در حال آزمایش آن هستند.

از آوریل 2018، در مجموع 950 گواهی دیجیتال ازدواج که برای امنیت بیشتر از قراردادهای هوشمند بلاکچین‌‌ اتریوم استفاده می‌کنند، برای زوج‌‌های ساکن در داخل و خارج از نوادا صادر شده است.

هرچند طبق گفته مقامات محلی، تمایل به پذیرش خودکار چنین فرمت جدیدی با پیچیدگی همراه است.

AP به نقل از هانتر هالکامب (Hunter Halcomb)، تکنسیسن سیستم واشو کانتی (Washoe County) نوشت: “اما برخی از مردم می‌‌گویند: نه، من از ایمیل استفاده نمی‌‌کنم، بنابراین آن را نمی‌‌خواهم. ”

تلاش برای موفقیت سناریوهای معرفی تدریجی “بلاکچین‌‌” به جهان واقعی همچنان ادامه دارد.

همانطور که هالکامب خاطرنشان کرد، حتی پذیرش گواهینامه‌‌های دیجیتالی، علی رغم مشروعیت آن و برتری آن نسبت به نسخه‌‌های کاغذی سنتی، توسط سازمان‌‌های دولتی صورت متفاوتی دارد.

در سال 2017، نوادا اولین ایالتی بود که تراکنش‌‌های بلاکچین‌‌ را از تعهدات مالیاتی معاف کرد.

در حال حاضر، ایالات مختلف سراسر کشور یا کاربردهای بلاکچین‌‌ را در نظر دارند و یا به دنبال اصلاح قوانین هستند تا موجب رشد کریپتوکانسی‌‌ها شده و جذابیت آن را افزایش دهند.

قانونگذاران کلرادو نیز قصد دارند توکن‌‌های دیجیتالی را از قوانین مختلف اوراق بهادار معاف کنند.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.