نمایندگان کنگره آمریکا خواستار برگزاری انجمن بلاک چین شدند

گروهی از نمایندگان کنگره آمریکا از مقامات دولتی درخواست کرده‌‌‌اند که توجه بیشتری را به فضای بلاک چینی معطوف کنند. آنها همچنین بر ضرورت استفاده از فناوری بلاک چین‌‌‌ در برنامه‌‌‌های آینده دولت تاکید کرده‌‌‌اند. گفتنی است که چندی پیش یکی از نمایندگان آمریکا از دولت درخواست کرده بود که رمز ارزها باید به صورت کلی ممنوع اعلام شوند، چرا که می‌‌‌توانند باعث تضعیف سیاست‌‌‌های خارجی کشور شوند.

0 104

در نامه‌‌‌ای که روز 24 مه منتشر شد، گروهی از نمایندگان کنگره آمریکا از لورنس کادلو (Lawrence Kudlow)، مدیر شورای اقتصاد ملی، درخواست کرده‌‌‌اند که یک انجمن بلاک چین را برگزار نماید.

گروهی متشکل از هفت عضو کنگره شامل Trey Hollingsworth،  Darren Soto، Bill Foster، Tom Emmer، Ted Budd، Josh Gottheimer و David Schweikert درخواستی را برای برگزاری یک انجمن جدید بر روی فناوری بلاک چین‌‌‌ ارائه داده‌‌‌اند.

این شورا در راس تصمیمات کابینه ریاست جمهوری در مورد مسائل اقتصادی قرار دارد. علاوه بر انجمن مذکور، اعضاء کنگره همچنین درخواست کرده‌‌‌اند که این فناوری در اقدامات آینده دولت گنجانده شود.

نمایندگان کنگره در درخواست ارائه شده خود بر مشکلات موجود در بکارگیری قانون‌‌‌گذاری‌‌‌های قدیمی در مورد فناوری‌‌‌های نوظهور تاکید کرده‌‌‌ و اذعان داشته‌‌‌اند که نبود شفافیت قانونی ممکن است تاثیرات منفی بر توسعه فناوری جدید مانند بلاک چین‌‌‌ بگذارد. این قانون‌‌‌گذاران عنوان کرده‌‌‌اند که فناوری بلاک چین‌‌‌ می‌‌‌تواند بسیاری از صنایع موجود در اقتصاد آمریکا را متحول سازد:

فناوری بلاک چین‌‌‌ یکی از مثال‌‌‌های نوآوری دیجیتالی است که از طریق بهبود شفافیت، کارآیی و امنیت تراکنش‌‌‌ها و اطلاعات در سرویس‌‌‌های مالی، بهداشت، بیمه، تجارت و بخش‌‌‌های مدیریت چرخه عرضه می‌‌‌تواند بسیاری از صنایع را دگرگون سازد.

در ماه آوریل، 21 نماینده شامل تعدادی از اشخاص ذکر شده، نامه‌‌‌ای را با حمایت دو حزب به سازمان سرویس خدمات درآمد داخلی (IRS) ارسال کرده و خواهان دستورالعمل‌‌‌های لازم در مورد نحوه گزارش مالیات دارایی‌‌‌های مجازی شدند.

این نامه سازمان IRS را ملزم می‌‌‌کرد راهنمایی‌‌‌های لازم را در مورد پیامدهای مالیاتی و شرایط اصولی گزارش‌‌‌دهی برای آن دسته از مالیات‌‌‌دهندگان فراهم آورد که از ارزهای مجازی استفاده می‌‌‌کنند. نامه مذکور همچنین عنوان می‌‌‌دارد که هنوز هم “ابهامات زیادی در مورد تعدادی از سوالات حائز اهمیت مربوط به مالیات‌‌‌های فدرال در مورد دارایی‌‌‌های نوظهور وجود دارد.”

چارلز رتینگ، عضو کمیسیون IRS، در پاسخ به این نامه اذعان داشت که این سازمان عرضه دستورالعمل‌‌‌های لازم را در اولویت‌‌‌های اصلی خود قرار داده است. این دستورالعمل‌‌‌ها به طور ویژه شامل مواردی مانند روش‌‌‌های قابل قبول برای محاسبه هزینه‌‌‌ها، تخصیص هزینه‌‌‌ها و مالیات مربوط به فورک‌‌‌ها خواهد بود.

منبع

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.