نزدک (NASDAQ) در حال تست کیفیت محصول مبتنی بر بیت کوین با شاخص CXERX

یکی از کاربران توئیتری با نام Cryptopolis (تحلیل‎گر کمّی سرویس StrongMarket) با انتشار توئیتی مدعی شد که از طریق حسابی در کارگزاری خرده فروشی NASDAQ: AMTD) TD Ameritrade) تحت عنوان نمادی ناشناخته به نام ” CXERX”، بیت کوین خریده است. بر این اساس به نظر می‎آید که نزدک، دومین بورس اوراق بهادار بزرگ جهان در حال تست معامله یک محصول مبتنی بر بیت کوین است.

0 94

بر اساس توئیت منتشر شده از سوی یکی از تحلیل‎گران StrongMarket، (سرویس تحلیل کمّی معاملات) در 22 آوریل، نزدک (Nasdaq)، دومین بورس اوراق بهادار بزرگ جهان در حال تست معامله یک محصول مبتنی بر بیت کوین است.

شخصیت توئیتری کریپتوپولیس (Cryptopolis)، تحلیل‎گر کمّی سرویس StrongMarket با انتشار توئیتی مدعی شد که از طریق حسابی در کارگزاری خرده فروشی NASDAQ: AMTD) TD Ameritrade) در روز دوشنبه، یک بیت کوین خریده است. کریپتوپولیس اظهار داشت که بیت کوین تحت عنوان نمادی ناشناخته به نام ” CXERX” در بورس نزدک لیست شده و در مقابل دلار امریکا داد و ستد می‎شد. این تحلیل‎گر افزود که جفت معاملاتی BTC/USD، بر اساس نمودار پلتفرم در تاریخ 10 آوریل 2019 راه‌اندازی شده است.

Alleged BTC/USD trading pair on Nasdaq

جفت معاملاتی BTC/USD در نزدک. منبع: حساب توئیتری Cryptopolis

کریپتوپولیس پس از یافته‎های خود، برای کسب اطلاعات بیشتر با واحد پشتیبانی TD Ameritrade تماس حاصل کرد. اما واحد پشتیبانی از اظهار نظر درباره این موضوع امتناع کرده و گفت، “ما این نماد را در تابلوی معاملاتی اصلی داد و ستد نمی‎کنیم؛ بنابراین من اطلاعات بیشتری در این خصوص ندارم”.

درحالی که این تحلیل‎گر به این نتیجه رسید که این یک معامله واقعی نیست، پشتیبان تلفنی همچنان مدعی بود که نزدک در حال تست کیفیت سنجی یک دارائی جدید مبتنی بر بیت کوین بوده و تنها از طریق پلتفرم تجارت کاغذی قابل دسترسی‌ست.

TD Ameritrade’s feedback on the alleged trading of bitcoin on Nasdaq

بازخورد TD Ameritrade درباره معامله ادعا شده بیت کوین در نزدک؛ منبع: حساب توئیتری Cryptopolis

در اواخر سال 2018 نزدک برنامه‎های خود را مبنی بر راه‌اندازی قراردادهای آتی بیت کوین در نیمه اول سال 2019 تأیید کرد. Gabor Gurbacs مدیر بخش استراتژی‎های دارائی‎های دیجیتال شرکت مدیریت سرمایه گذاری VanEck، در مصاحبه با کوین تلگراف گفت، نزدک در حدود 18 ماه در حال مذاکره با VanEck و MVIS Indices و سایر شرکای بازار، بر سر قراردادهای آتی بیت کوین بوده است.

در ماه فوریه 2019، نزدک فهرست نویسی معاملاتی دو شاخص قیمت رمز ارز، از شرکت امریکایی تأمین کننده اطلاعات بازار کریپتو و بلاک چین BNC) Brave New Coin) ، شامل شاخص نقدینگی بیت کوین BLX) BNC) و شاخص نقدینگی اتریوم (ELX) را آغاز کرد.

پیش‌تر TD Ameritrade نیز که سرویس‎های سرمایه گذاری با بیش از 11 میلیون مشتری را تامین می‎کند، به نوبه خود اعلام کرد که از یک صرافی رمز ارز جدید به نام ErisX پشتیبانی می‎کند.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.