نرم‌‌افزار TurboTax بخش جدیدی را برای محاسبه مالیات رمز ارز ها به پلتفرم خود اضافه کرد

TurboTax در تازه‌‌ترین اعلامیه‌‌ خود از اضافه کردن بخش جدیدی در نرم‌‌افزار خود خبر داد که قادر است مالیات رمز ارز ها را برای کاربران محاسبه کند. طبق اعلامیه این شرکت، بروزرسانی مذکور برای آن دسته از کاربران در دسترس خواهد بود که نسخه پریمیر ۲۰۱۸ یا جدیدتر از آن را خریداری کرده‌‌اند.

0 96

بر اساس اعلامیه رسمی نرم‌‌افزار مالیاتی TurboTax Online ، این پلتفرم قرارداد جدیدی را با شرکت رمزارزی CoinsTax به امضاء رساند تا محاسبه مالیات رمز ارز ها را وارد سرویس خود کند.

با اعلام مقررات مخصوص مالیات رمز ارز ها توسط سازمان خدمات درآمد داخلی آمریکا (TurboTax, (IRS بخش جدیدی را برای مالیات رمزارز ها راه‌‌اندازی کرد. این سرویس جدید برای آن دسته از کاربران در دسترس خواهد بود که نسخه‌‌های پریمیر ۲۰۱۸ و بعد از آن را خریداری کرده‌‌اند.

این سرویس به کاربران اجازه خواهد داد اطلاعات تراکنش‌‌های خود را مستقیما از صرافی‌‌های رمز ارز مانند کوین‌‌بیس (Coinbase)، جمینی (Gemini) و Poloniex وارد کنند. به محض محاسبه جزئیات، درآمد سرمایه‌‌ها را می‌‌توان مستقیما دانلود کرد یا به فرم ۱۰۴۰ آپلود کرد.

شرکت CoinsTax مالک پلتفرم Bitcoin Tax می‌‌باشد و اپلیکیشنی است که به کاربران اجازه می‌‌دهد سود و ضررهای خود را برای بیت‌‌کوین محاسبه کنند و در عین حال زیرساخت‌‌های لازم را برای TurboTax فراهم می‌‌آورد. کالین مکی، مدیرعامل CoinsTax، بر این باور است که این بخش جدید ثبت مالیات رمزارز ها را بسیار راحت‌‌تر می‌‌کند و در زمان کاربران صرفه‌‌جویی خواهد کرد.

در نوامبر ۲۰۱۸، اوهایو به اولین ایالتی تبدیل شد که قابلیت پرداخت‌‌ مالیات‌‌ها به صورت بیت‌‌کوین را در اختیار شهروندان آمریکایی قرار داد. ژانویه سال گذشته، کوین‌‌بیس منابع آموزشی مناسبی را در مورد مالیات رمزارزها برای مشتریان آمریکایی فراهم آورد. خبر اخیر مبنی بر ادغام با TurboTax نیز در میان آنها قرار داشت.

در اکتبر ۲۰۱۸، یکی از کمیته‌‌های مشاوره‌‌ای IRS از این نهاد خواست تا معیارهای بیشتری را در مورد مالیات‌‌بندی رمز ارز ها فراهم آورد. بر طبق توضیحات این کمیته، چارچوب فراهم آمده توسط IRS در سال ۲۰۱۴ بسیار قدیمی شده است، چرا که رمزارزها را به عنوان دارایی قلمداد می‌‌کند.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.