نحوه خرید XRP در کراکن (Kraken)

این مقاله راهنمایی برای خرید XRP در صرافی کراکن است. در اینجا مراحل انجام خرید به صورت گام به گام، همراه با اسکرین شات‌های هر مرحله توضیح داده شده است.

0 330

خرید XRP در کراکن : برای شروع کار با کراکن، طبق آموزش زیر عمل کنید.

یادداشت: کراکن یک کسب و کار کاملا جدا از ریپل (Ripple) است، ریپل، کراکن را تایید نمی‌‌کند و در برابر خدمات کراکن تعهدی قبول نمی‌‌کند. برای همین قبل از ارائه پول خود به یک واسطه، حتما اطمینان لازم را حاصل کنید.

آموزش کلی زیر توسط ریپل ارائه شده است. مراقب باشید که ابزار و رابط کاربری ارائه شده توسط کراکن ممکن است تغییر کند و ضمانتی در قبال دقت آن‌‌ها وجود نخواهد داشت.

۱. به لینک https://www.kraken.com/signup   مراجعه کنید و حساب خود را بسازید، اطلاعات خود را وارد کرده و از طریق ایمیلی که کراکن برای شما می‌‌فرستد حساب خود را تایید کنید.

نحوه خرید XRP در کراکن (Kraken)
 

۲. از طریق ایمیل داده شده، حساب خود را تایید کنید و یا کد فعالسازی را در صفحه فعالسازی سایت کراکن وارد کنید.

نحوه خرید XRP در کراکن (Kraken)
 

۳. از طریق قسمت Account و سپس Get Verified در سایت کراکن، حساب خود را تایید کنید. برای سپرده‌‌گذاری و خرید XRP شما به مرحله دوم تایید نیاز دارید. این بدین معناست که باید اطلاعاتی مثل نام، شماره‌‌ تلفن و آدرس خود را وارد کنید. (دقت کنید که برخی سرمایه‌‌گذاری‌‌ها نیاز به مرحله ۳ تایید دارند که باید شناسنامه عکس‌‌‌‌دار خود و سند اقامت خود را برای آن‌‌ها آپلود کنید)

نحوه خرید XRP در کراکن (Kraken)
 

۴. حالا می‌‌توانید در حساب کراکن خود سپرده‌‌گذاری کنید. برای این کار مسیر Account > Funding > Deposit  را طی کنید و سپس نوع سپرده‌‌گذاری خود را انتخاب کنید. برای اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید

الف) درخواست سفارش خرید XRP خود را از طریق مسیر Account > Trade > New Order انجام دهید.

ب) جفت ارزی و پول نقد فیات مناسب با ارز سپرده خود را انتخاب کرده و از صحت آن مطمئن شوید که با انتخاب جفت ارزی، نوع ارز خرید و فروشی را انتخاب خواهید کرد. مثلا اگر شما گزینه XPR/USD را انتخاب کنید، با استفاده از دلار، به خرید XRP خواهید پرداخت. برای اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید.

پ) در بخش سفارش جدید (New order)، گزینه رابط ساده (Simple interface) را انتخاب کنید و اقدام به خرید XRP کنید.

ت) مقدار XRP مورد نیاز خود را انتخاب کرده. شما می‌‌توانید تعیین کنید که طبق نرخ روز بازار خرید کنید و یا حد معینی برای سفارش خود بوجود آورید.

نحوه خرید XRP در کراکن (Kraken)
 

۵. برای خرید XRP با دلار:

الف) گزینه XPR/USD را در لیست ارزها انتخاب کنید.

ب) در بخش سفارش جدید (New order)، گزینه رابط ساده (Simple interface) را انتخاب کنید و سفارشی برای خرید XRP بوجود آورید.

پ) میزان XRP مورد نظر خود را انتخاب کرده و گزینه ثبت را انتخاب کنید.

منبع

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.