نحوه استخراج Verge ) XVG) روی ویندوز ۱۰

Verge ارز رمزنگاری شده‌ای است که به دلیل سیستم کاملا ناشناس خود قابلیت بالایی برای رقابت با بیت‌کوین دارد. این مقاله راهنمای استخراج Verge (XVG) روی ویندوز ۱۰ با Nvidia GPUs است. در این مقاله نرم افزار استخراج، نحوه نصب آن و کیف پول مورد نیاز معرفی شده و با کمک اسکرین شات، تمامی مراحل با جزییات شرح داده می‌شوند. 

0 1,019

ما در مورد (Verge (XVG بسیار هیجان زده هستیم. Verge ارز رمزی است که پتانسیل زیادی برای رقابت با بیت‌کوین (Bitcoin ) دارد. دلیلش این است که کاملا ناشناس است. اکنون به سراغ آموزش استخراج XVG می‌رویم. در حال حاضر ما فرض را بر این می‌‌گذاریم که درایور‌های کارت‌ گرافیکی درست برای کارت‌های گرافیکی خود را در اختیار دارید و ما از آخرین درایور‌های Nvidia استفاده می‌کنیم.

نرم افزار مورد نیاز:

ccminer : ما در اینجا از ،”v2.2.1 Windows CUDA 9 binaries”استفاده می‌کنیم.

کیف پول :Electrum-XVG هر کدام از نسخه‌های سیستم عامل مورد نیاز خود را دانلود کنید.

نحوه نصب نرم افزار مورد نیاز:

ابتدا با کیف پول خود شروع کنید. بعد از اینکه کیف پول XVG را دانلود کردید، برنامه را اجرا کنید و به سراغ فرآیند راه اندازی بروید.در گام بعدی، بر روی Tools>Network>elec2.com کلیک و پورت ۵۰۰۰۱ را تنظیم کنید و علامت استفاده از SSL را بردارید. شما می‌توانید این تنظیمات را به دلخواه خود تغییر دهید اما همین موارد ذکر شده برای انجام کار ما کافی است.

verge
verge

حالا کیف پول باید همگام‌سازی و آنلاین شده باشد.

گام بعدی راه‌اندازی سخت افزار استخراج (ماینر):

ccminer: فایل ۷zip  را دانلود کنید. ما از نسخه x64 استفاده می‌کنیم.

verge 1
verge 1

حالا پوشه را به جایی که قادر به یاد‌اوری آن هستید منتقل کنید. ما پوشه را در دسکتاپ، داخل یک پوشه به نام ccminer قرار می‌دهیم.

verge 2
verge 2

گام بعدی، راه اندازی فایل bat است. این فایل برای اجرای ماینر است. درون پوشه ccminer شما، کلیک راست کرده و روی New> Text> Document کلیک کنید. سپس داخل text document جدید این را وارد کنید:

 

 

شما باید آن را ویرایش کرده و آدرس کیف پول خود را وارد کنید. برای پیدا کردن آدرس کیف پول خود، به کیف پول رفته و مراحل  Electrum-XVG> addresses> right clik> addresses copy را طی کنید.

verge 3
verge 3

در اینجا گزینه‌هایی موجود است که به شما قابلیت پیکربندی را می‌دهد، مطمئن شوید که به درستی فایل README  را مطالعه کرده‌اید.

 

سپس روش پیکربندی مورد نیاز خود را خواهید داشت. بر روی گزینه ‌ Save As > start.batکلیک کنید (تمام فایل‌ها را انتخاب کنید).

 

حالا فقط باید فایل start.bat را اجرا کنید!

 

حالا شما می‌توانید Verge را با برنامه‌ی Nvidia GPU’s بر روی ویندوز ۱۰ استخراج کنید!

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.