نامزد ریاست جمهوری 2020: بلاک چین‌‌ و رمز ارزها باید نقش مهمی در آینده آمریکا داشته باشند

اندرو یانگ که قصد شرکت در انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا را دارد، در آخرین سخنرانی خود اذعان داشت که رمز ارزها و فناوری بلاک چین‌‌ بایدنقش مهمی در آینده اقتصادی آمریکا داشته باشند. یانگ تاکنون چندین بار حمایت خود را از صنعت کریپتو اعلام داشته و آنها را به عنوان بخشی جدایی‌‌ناپذیر از اقتصاد جهان در آینده معرفی کرده است.

0 92

بر اساس گزارش بلومبرگ در تاریخ 15 مه، اندرو یانگ، کارآفرین و نامزد دمکرات انتخابات 2020 آمریکا اذعان داشته است که بلاک چین‌‌ باید نقش مهمی در آینده آمریکا داشته باشد.

یانگ در سخنرانی خود در کنفرانس Consensus عنوان کرد که:

معتقدم که بلاک چین‌‌ باید بخش بزرگی از آینده ما باشد. اگر در کاخ سفید باشم، ماجراجویی‌‌های زیادی در حوزه رمز ارزها خواهیم داشت.

یانگ یکی از نامزدهای انتخابات 2020 است که اخیرا اعلام کرد حدود 65,000 اهداءکننده را به دست آورده است تا در انتخابات آینده به وی کمک مالی کنند. وی همچنین بنیان‌‌گذار موسسهVFA) Venture For America) است، موسسه‌‌ای غیر انتفاعی برای کمک به استارت‌‌آپ‌‌هایی که در شهرهای کوچک‌‌تر فعالیت می‌‌کنند.

وی در ماه آوریل چارچوبی ملی را برای قانون‌‌گذاری دارایی‌‌های دیجیتالی به عنوان بخشی از کمپین ریاست جمهوری خود منتشر کرد و تلاش‌‌های زیادی را برای افزایش شفافیت در زمینه سازمان‌‌های قانون‌‌گذاری فدرال انجام داد.

یانگ در مصاحبه با بلومبرگ در طی کنفرانس Consensus عنوان کرد که چارچوب دارایی‌‌های دیجیتالی حفاظت از مشتریان را بر اساس قوانین فعلی اوراق بهادار تدوین خواهد کرد و اذعان داشت:

باید قوانین این مسیر را مشخص سازیم. باید مشخص کنیم که کدام سازمان بر کدام ارز نظارت خواهد کرد. جای تاسف خواهد بود اگر هر بار که ارزی جدید به وجود می‌‌آید، مجبور باشیم در مورد چارچوب مناسب برای آن تصمیم‌‌گیری کنیم.

بلومبرگ خاطرنشان کرد که خود یانگ هیچ رمز ارزی را در اختیار ندارد، اگرچه وی پیش از این تایید کرده است که حداقل در یک بخش حاوی دارایی‌‌های رمز ارز سرمایه‌‌گذاری کرده است.

کمپین یانگ از جولای 2018، پذیرش کمک‌های مالی به صورت بیت کوین (BTC)، اتر (ETH) و دیگر رمز ارزها را آغاز کرده است.

موضع یانگ در این مورد، در تضاد با موضع یکی از رقیبانش برای انتخابات 2020، الیزابت وارن، قرار دارد. وارن یکی از منتقدان سرسخت رمز ارزها و عرضه اولیه سکه (ICO) است.

منبع

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.