میلیاردر چینی بیت کوین معتقد است که بهار کریپتو در سال 2020 خواهد آمد

ژائو دونگ، میلیاردر چینی بیت کوین (BTC)، معتقد است که بهار کریپتو تنها در سال 2020 از راه خواهد رسید. نظر او، که در یک گفتگوی عمومی در پیام رسان محلی وی‌‌چت به اشتراک گذاشته شد، در روزنامه کریپتو چینی 8BTC در روز سه شنبه، 12 فوریه، ذکر شد.

0 100

ژائو دونگ، که سهام قابل توجهی در صرافی کریپتو واقع در هنگ کنگ بیت فینکس (Bitfinex) دارد، اخیرا در مباحثه‌‌ای شرکت کرده است.

زمانی که در مورد آینده BTC از او پرسیدند، اوج محبوبیت این کوین در دسامبر 2017 را یادآوری کرد. در مقایسه با آن زمان، امروزه هیچ کس به BTC اهمیت نمی‌‌دهد، وی در ادامه افزود که این کوین فقط وقتی می‌‌تواند دوباره توجه بقیه را به خود جلب کند که نرخ آن یکبار دیگر به”چند ده هزار دلار” برسد.

بنابراین، از نظر کارآفرین، بازار خرسی بهترین زمان برای خرید BTC است. ژائو دونگ این را نیز اضافه کرد که سال 2019 سالی است که قیمت‌‌های کریپتو پایین است، و این نشان می‌‌دهد که صنعت برای چندین ماه دیگر باید چندین ماه دیگر در مقابل زمستان کریپتو مقاومت کند. به نظر او، در این دوره، بسیاری از شرکت‌‌ها ناپدید خواهند شد، اما شرکت‌‌های جدیدی ظهور خواهند کرد که بی برو برگرد سال 2019 را به بهترین و بدترین زمان برای سرمایه گذاران و کارآفرینان تبدیل می‌‌کنند.

ژائو دونگ با توجه به چشم انداز دراز مدت در چت گفت که بهار کریپتو فقط در سال 2020 از راه می‌‌رسد، در حالی که تابستان کریپتو تا سال 2021 نیز نخواهد رسید.

زمستان کریپتو اصطلاحی است که توسط افراد این صنعت برای تعریف بازارهای خرسی طولانی مدت استفاده می‌‌شوند که بلافاصله بعد از اینکه BTC در دسامبر 2017 به اوج تاریخی خود رسید از راه رسیدند.

تایلر و کامرون وینکلووس، بنیانگذاران پلتفرم معاملاتی رمز ارز Gemini که گاوهای شناخته شده کریپتو هستند، یک بار گفتند که احساس می‌‌کنند “در زمستان احساس راحتی می‌‌کنند”، و اضافه کردند که “این زمستان به ما زمان می‌‌دهد تا داخل را بسازیم و اصلاح شویم و یکجورهایی نفس بگیریم”.

ژائو دونگ تنها بازیکن اصلی پیش بینی بازیابی بازار کریپتو نیست. اخیرا شرکت تحقیقاتی مشاوران جهانی فاند استرت (Fundstrat Global Advisors) مستقر در نیویورک نیز چشم اندازی از کریپتو در سال 2019 را منتشر کرده و در این چشم انداز پیشرفت‌‌هایی در حال رشدی را نشان می‌‌دهد که احتمالا قیمت‌‌های بالاتر کریپتوکارنسی‌‌ها را پشتیبانی می‌‌کنند.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.