موسس NEO‌‌ می‌گوید پروژه‌‌ آن‌ها تا سال 2020 به بلاکچین برتر تبدیل خواهد شد

NEO‌‌ یک شرکت چینی است که از بلاکچین برای تولید توکن‌‌هایش استفاده می‌‌کند. این شرکت تاکنون پاسخ مثبتی از سوی مخاطبین خود و همچنین دولت چین دریافت نکرده و کسی گمان نمی‌‌کند NEO‌‌ بتواند در بازار خرسی دوام بیاورد. موسس آن اما نظر دیگری دارد.

0 140

در یک شهر شرجی و مرطوب در شمال غرب اقیانوس آرام به نام سیاتل، کنفرانس DevCon توسط شرکت NEO‌‌ برگزار شد. این کنفرانس فرصتی بود تا توسعه‌‌دهندگان شهر پرحرارت زیون، توسعه‌‌دهندگان اپلیکیشن‌‌های غیر متمرکز، طرفداران NEO‌‌ و منتقدانش دور هم جمع شوند و در مورد اهداف این پروژه‌‌ی ارز رمزی بحث و تبادل نظر کنند.

با حضور دا هونگفی (Da Hongfei) روی استیج، مردم او را تشویق کردند. او لبخند زد و اذعان کرد که انتظار چنین استقبالی را نداشت.

neo price cryptocurrency

قیمت NEO‌‌ زمانی 150 دلار بود ولی اکنون به 9 دلار رسیده است.

NEO‌‌ مانند دیگر رمز ارزها از سال سختی که گذشت آسیب دید و قیمت آن از 161 دلار به 9 دلار سقوط کرد.

دا هونگفی سعی کرد گذشته‌‌ی NEO‌‌ را یادآوری کند. NEO‌‌ قبلا با نام آنتشرز (AntShares) توسط او و اریک ژانگ تاسیس شد. او همچنین در مورد ساخت بلاکچین چینی اش هم اطلاعاتی منتشر کرد.

NEO in the early days

NEO‌‌ و جامعه‌‌ی بلاکچین چینی در روزهای اول

او همچنین از بروزرسانی NEO‌‌ به نسخه‌‌ی 3/0 خبر داد. وقتی به یک اسلاید به خصوص رسید توقف کرد؛ در آن اسلاید نوشته شده بود: بلاکچین درجه 1 جهان در 2020.

در صنعت بلاکچین ادعاهای بزرگی مثل این زیاد وجود داشته است. سال گذشته نیز تی پی اس (TPS) چنین ادعایی داشت.

او با کمرویی لبخند زد؛ می‌‌دانست به خاطر این ادعا مورد سرزنش قرار می‌‌گیرد. همچنین یادش آمد تا 2020 فقط یک سال دیگر وقت دارد.

“بستگی دارد 2020 را چگونه تعریف کنید. در بدترین حالت 2 سال وقت مانده است. زمان در گذر است و ما هرگز به آن دست پیدا نمی‌‌کنیم. بلاکچین درجه 1 چیست؟ منظورم گران‌‌ترین و یا بزرگ‌‌ترین بلاکچین جهان نیست بلکه منظورم پلتفرمی است که بهترین عملکرد، متنوع‌‌ترین اکوسیستم و مناسب‌‌ترین روش‌‌ها را دارد.”

چطور ممکن است NEO‌‌ بلاکچین شماره 1 دنیا در 2020 بشود؟

با توجه به مشکلاتی که NEO‌‌ دارد، از جمله ثبات پلتفرم، قیمت Gas و بحران متمرکزسازی، چطور ممکن است NEO‌‌ بهترین پلتفرم جهان شود؟

اریک وال گفته است: من تا کنون به NEO‌‌ اهمیتی نداده‌ام، زیرا یک اتریوم چینی است. این دلیل کافی است. حتی نمی‌‌دانم دیگر چه بگویم. اگر شما هم مثل من NEO‌‌ را قابل توجه نمی‌‌دانید، بیایید تا من قانعتان کنم که این پروژه افتضاح است.

تنها به‌‌روزرسانی‌‌ای که NEO‌‌ دارد این است که بلاکچینش در مقیاس جهانی کاربردهای تجاری دارد.

NEO‌‌ 0/3 دارای چند ویژگی جدید مانند قراردادهای بومی، که هر کسی می‌‌تواند بدون نیاز به NEO‌‌ وی ام آن را انجام دهد، دسترسی به منابع اینترنتت، مکانیزم اجماع دی بی اف تی (dBFT) پیشرفته و یک شبکه‌‌ی توزیع‌‌یافته‌‌ی ذخیره با هزینه‌‌ی کم است.

NEO‌‌ مسئول سابق مایکروسافت را استخدام می‌‌کند

او ادامه داد:

ما در سیاتل هستیم؛ در شهر زادگاه بزرگ‌‌ترین نرم‌‌افزار جهان: مایکروسافت. نرم‌‌افزاری که هیچ پلتفرمی نمی‌‌تواند با آن رقابت کند. به همین دلیل در این شهر یک دفتر تاسیس کردیم و مسئولان سابق مایکروسافت را برای جذب توسعه‌‌دهندگان به دفترمان دعوت کردیم

 

John DeVadoss neo crypto

جان ده وادوس (John DeVadoss) رئیس NEO‌‌ در سیاتل و یکی از مدیران سابق مایکروسافت

منظور او جان ده وادوس است؛ مدیر ارشد اجرایی سابق مایکروسافت که اکنون رئیس دفتر سیاتل NEO‌‌ شده است. ده وادوس مایکروسافت دیجیتال را از صفر به نیم میلیارد دلار رسانید و با مشتریان فورچون 100 (Fortune 100) در سرتاسر جهان همکاری کرد.

او در کنفرانس حضور داشت و گفت: “من مرد پلتفرم هستم، پلتفرم‌‌ها را دوست دارم و از ساخت و تبلیغ آن‌‌ها لذت می‌‌برم.”

ناگفته نماند که هارد فورک‌‌های او در واقع اصلا هارد فورک نیستند. بلکه تنها طراحی مجددی از بلاکچین هستند و احتمالا از بلوک جنسیس (Genesis) شروع به کار می‌‌کنند. هنوز بر سر این مورد توافقی با شرکت صورت نگرفته است.

هونگفی گفت:

ویژگی‌‌هایی که گفتیم احتمالا تغییر می‌‌کنند. ما قدرت تمام و کمال برای تصمیم‌‌گیری نداریم و منتظر واکنش جامعه هستیم.

NEO‌‌ 0/3 چه زمانی به راه خواهد افتاد؟

سوالی که اعضای جامعه را بسیار عصبانی کرده این است که NEO‌‌ 0/3 چه زمانی به راه می‌‌افتد؟ جواب این سوال به زودی مشخص نخواهد بود.

از آنجایی که تیم NEO‌‌ و دا هونگفی برای 2020 برنامه‌‌ریزی کرده‌اند، واضح است که می‌‌دانند چه رویای خامی در سر دارند.

موسس NEO‌‌ قاطعانه می‌‌گوید اقتصاد هوشمند آینده‌‌ی جهان است. او پذیرفته است که نمی‌‌تواند زمان دقیق این آینده را پیش‌‌بینی کند.

neo cryptocurrency

بروزرسانی‌‌های NEO‌‌ 3/0

سی سی ان از هونگفی خواست در مورد فواید این بروزرسانی‌‌ها برای پروژه‌‌ی کریپتو توضیح دهد و زمان حدودی انتشار نسخه‌‌ی جدید را اعلام کند.

رؤسای NEO‌‌ به خوبی می‌‌دانند که بلاکچین نیز به اندازه‌‌ی اینترنت پیشرفت خواهد کرد و لایه‌‌های مختلف خواهد داشت.

هونگفی توضیح داد: “تی سی پی/آی پی (TCP/IP) انتها و پروتکل HTTP ابتدای کار است. اگر شما بخواهید یک اپلیکیشن اینترنتی بسازید، نباید نگران TCP/IP یا حتی HTTP باشید. بلاکچین هم همین مسیر را طی می‌‌کند.”

با استفاده از پلتفرم پرقدرت لایه‌‌ی دوم، NEO‌‌ می‌‌خواهد به چه چیزی برسد؟ پاسخ این سوال به مقیاس‌‌پذیری بدون شاردینگ و این حقیقت که بسیاری از اپلیکیشن‌‌های غیر متمرکز دیگر آن-چین نیستند و از لایه‌‌ی دوم استفاده می‌‌کنند بر می‌‌گردد.

“یکی از دلایل این که به تغییر طراحی فعلی‌‌مان نیاز داریم همین است.”

تنظیم مقررات در چین چگونه است؟ در کشوری که با کریپتو دشمن است، NEO‌‌ باید چه هزینه‌‌ای بپردازد؟

هونگفی اصرار دارد که دولت چین برای آن‌‌ها مشکلی ایجاد نمی‌‌کند زیرا ساکنین چین دید بسیار خوبی نسبت به فناوری‌‌های جدید دارند.

من فکر می‌‌کنم تا زمانی که فناوری‌‌های جدید در خدمت جامعه و کشور باشد، دولت و تنظیم‌‌گران چین با آن مخالفتی ندارند. امروزه تنظیم مقررات دو مورد را منع کرده است: یکی ICOهایی که بدون رضایت خرده‌‌سرمایه‌‌گزاران، پول‌‌هایشان را بالا می‌‌کشند. مورد دیگر، راه‌‌اندازی یک محیط تجاری مانند یک فرابورس سازمان‌‌دهی‌‌شده است. غیر از این دو مورد همه چیز بلامانع است. من هیچ فشاری از طرف تنظیم مقررات حس نکرده ام. دولت و تنظیم مقررات چین موافق فناوری‌‌های جدید هستند. اما اگر بخواهید از یک فناوری در جهت تجارت یا پول درآوردن استفاده کنید، باید مجوز داشته باشید

 

او در ادامه توضیح داد که NEO‌‌ همکاری فعالانه‌‌ای با تنظیم‌‌گران ندارد. اگر چه چین به تازگی یک مرکز مدیریت اطلاعات اینترنتی را به راه انداخته و این سازمان همه‌‌ی شرکت‌‌هایی که از بلاکچین استفاده می‌‌کنند را موظف به ثبت نام می‌‌کند.

شما باید در این سازمان ثبت نام کنید و به آن‌‌ها بگویید که از چه تکنولوژی‌‌ استفاده می‌‌کنید. برای این کار کافی است یک فرم آنلاین را پر کنید

 

آیا NEO‌‌ می‌‌تواند در بازار خرسی بیت کوین دوام بیاورد؟

neo crypto bitcoin bear market

آیا NEO‌‌ در بازار خرسی بیت کوین دوام می‌‌آورد؟

هونگفی به همه‌‌ی کسانی که شک دارند که NEO‌‌ در بازار خرسی بیت کوین باقی می‌‌ماند، اطمینان داد که هنوز سرمایه‌‌های زیادی در شرکتشان باقی مانده است. آن‌‌ها هنوز حداقل 2 میلیون دلار از ICO خود و میلیون‌‌ها دلار بیت کوین، اتریوم و توکن‌‌های NEO‌‌ در اختیار دارند.

بازار خرسی به کنار، NEO‌‌ با رشد اقتصادی پایین چین چه خواهد کرد؟

بله یقینا این شرایط به ما آسیب زده است. بسیاری از اپلیکیشن‌‌های غیر متمرکز NEO‌‌ با مشکلات مالی روبه‌‌رو شده اند. بله این مشکل برای ما وجود دارد

 

او گفت امیدوار است که این شرایط با مدیریت خوب بهبود یابد و این بازار خرسی به اتمام برسد. او ادعا کرد که NEO‌‌ بیش از چیزی که هست ظرفیت دارد.

اگر کار جدی‌‌ای دنبال می‌‌کنید و در طول بازار گاوی زیاد اهل فشار و تحمیل نبوده اید، عملکردتان خوب است. در این برهه از زمان فعالیت‌‌های بازار کم شده و توجه به پیشرفت‌‌های هسته‌‌ای بیشتر شده است. ما از این دوره‌‌ی سخت عبور خواهیم کرد

 

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.