موج بعدی در صنعت کریپتو بر اساس استیبل کوین‌‌‌ها و توکن‎های سهامی خواهد بود

طبق گفته‌‌‌های لوزیوس میسر (Luzius Meisser)، استیبل کوین‌‌‌ها و توکن سهامی (Security Token)‌‌‌ بیشترین سهم را در آینده صنعت کریپتو خواهند داشت. استیبل کوین‌‌‌ها توسط دلار آمریکا پشتیبانی می‌‌‌شوند و به همین دلیل ثبات بسیار بیشتری را نسبت به کریپتوهای دیگر از خود نشان می‌‌‌دهند. به همین دلیل، آن‌ها بیشترین استفاده را در استفاده به عنوان جایگزین سهام شرکت‌‌‌های مختلف دارند.

0 89

عضو هیات مدیره Bitcoin Association Switzerland، لوزیوس میسر بر این باور است که موج بعدی نوآوری در صنعت کریپتو بر روی استیبل کوین‌‌‌ها و توکن سهامی سهامی متمرکز خواهد بود. میسر این صحبت‌‌‌ها را در جریان مصاحبه با Cointelegraph در کنفرانس مالی کریپتو به تاریخ ۱۶ ژانویه مطرح کرد.

بازار ICO تغییر کرده و جای خود را به استیبل کوین‌ها و توکن‌های سهامی می‌دهد

میسر متخصص کامپیوتر و امور اقتصادی است و به عنوان بنیانگذار مشترک Bitcoin Association Switzerland شناخته می‌‌‌شود. وی همچنین یکی از چهره‌‌‌های فعال در صنعت کریپتو است و به عنوان یکی از اعضاء هیات مدیره شرکت‌‌‌ کارگزاری و مدیریت دارایی‌‌‌های دیجیتال Bitcoin Suisse AG مشغول به کار است.

میسر در مورد آینده نه چندان دور صنعت کریپتو اذعان داشت که انتظار دارد بخش ICO ها (عرضه اولیه کوین) دچار تغییرات شدیدی شود. وی همچنین عنوان کرد که تاکنون سرمایه‌‌‌گذاران ICO حقوق ناچیزی داشته‌‌‌اند، چرا که تفاوت چندانی با اهداء‌‌‌کنندگان ندارند.

با توجه به درخواست‌‌‌های زیاد برای فرآهم ساختن محافظت‌‌‌های بیشتر، میسر پیش‌‌‌بینی می‌‌‌کند که توکن‌‌‌های ایمنی در راس موج بعدی بازار ICO قرار خواهند داشت.

“گاهی اوقات می‌‌‌توان گفت که کار توکن‌‌‌های پرداختی و کاربری به پایان رسیده است و گاهی اوقات دوباره استفاده‌‌‌های جدیدی برای آن‌ها پیدا می‌‌‌شود”.

میسر چندین استیبل کوین خاص را مستثنی کرد، آن‌هایی که با استفاده از مکانیزم‌‌‌های غیرمتمرکز خود می‌‌‌توانند به جای اوراق بهادار، به عنوان توکن پرداختی یا کاربری به حساب آیند. وی همچنین از استیبل کوین‌‌‌ها به عنوان بازیگران اصلی صنعت بلاکچین در آینده نام برد و اذعان داشت:

استیبل کوین‌‌‌ها یکی از پیش‌‌‌نیازهایی هستند که شرکت‌‌‌های معمولی را قادر می‌‌‌سازند سهام خود را وارد فناوری بلاکچین کنند، چرا که این دسته از شرکت‌‌‌ها می‌‌‌خواهند سهام خود را بر اساس دلار آمریکا، یورو یا فرانک سوئیس وارد بازار سهام کنند و این ارزها بر اساس بیت کوین یا اتریوم محاسبه نمی‌‌‌شوند

میسر در صحبت‌‌‌های دیگر خود خاطرنشان کرد که بانک‌‌‌های سوئیس سعی دارند تا حد امکان از ریسک دوری کنند و به همین دلیل با بازار کریپتو کاری ندارند. وی همچنین چندین مکانیزم را مطرح کرد که شرکت‌‌‌ها و استارتاپ‌‌‌های سوئیسی می‌‌‌توانند از آن‌ها برای دور زدن مشکلات بانکی کشور استفاده کنند. شایان ذکر است که یکی از استارتاپ‌‌‌های سوئیس در سال گذشته مبالغ زیادی را جمع‌‌‌آوری کرد تا یک سرویس خدمات بانکی مبتنی بر کریپتو را راه‌‌‌اندازی کند.

وینکلووس‌ها با میسر هم‌نظرند

همانطور که قبلا گزارش شد، دیدگاه‌‌‌های میسر تقریبا مشابه دیدگاه موسسین صرافی رمز ارز Gemini تایلر و کامرون وینکلووس است. آن‌ها اخیرا عنوان کردند که عقیده دارند استیبل کوین‌‌‌ها و توکن سهامی توسعه‌‌‌ای بسیار مهم برای صنعت کریپتو هستند.

دوقلوهای وینکلووس در سپتامبر گذشته دست به عرضه استیبل کوین جمینی دلار (GUSD) زدند که با ECR-20 سازگار می‌‌‌باشد، توسط دلار آمریکا پشتیبانی می‌‌‌شود و قانون‌‌‌گذاران مالی نیویورک آن را تایید کرده‌‌‌اند – یکی از استیبل‌‌‌کوین‌‌‌هایی که به نسبت ۱:۱ با دلار آمریکا در نظر گرفته می‌‌‌شود.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.