معرفی چند کیف پول برای رمز ارز نئو (NEO) و GAS

بدون شک NEO یکی از امید بخش ترین سرمایه گذاری ها برای سرمایه گذاران خود در سال ۲۰۱۷ است در آغاز سال ۲۰۱۷، قیمت NEO حدود ۰.۱۴ دلار بود و در این سال رشد خیره کننده ۲۱،۰۰۰ درصدی را پشت سر گذاشت. در حالی که محبوبیت این پلتفرم افزایش می‌یابد، توسعه پروژه NEO با همان سرعت رشد نکرده است و هنوز هم در زیر ساخت‌های پایه‌ای مانند کیف پول‌های رمز ارزی با مشکل مواجه است و علاوه بر تمام این‌ها برخی از کیف پول‌های تقلبی NEOهمچون myneowallet.io ابهام بیشتری را برای کاربران به همراه می‌آورند. با این حال، اشتباه است که بگوییم که NEO کیف پول خوبی ندارد، در این مقاله سعی شده است، تا ۹ کیف پول مناسب Neo به شما معرفی شود.

0 3,849

کیف پول برای رمز ارز نئو (NEO) و GAS

تعداد زیادی از کاربران NEO با بسیاری از مسائل پایه رو به رو هستند. برخی از چالش هایی که کاربران NEO با آن روبه رو هستند:

  • کاربران نمی‌دانند از کدام کیف پول NEO استفاده کنند.
  • آن‌ها نمی‌دانند کدام کیف پول توکنGAS پلتفرم نئو را پشتیبانی می‌کند.
  • آن‌ها نمی‌دانند کدام کیف پول‌های NEO از ارسال یا دریافت NEO و GAS پشتیبانی می‌کنند.
  • آن‌ها نمی‌دانند کدام کیف پول‌های NEO اصلی و کدام یک جعلی هستند.

تمام چیزی که می‌توان گفت، این است که NEO یک پروژه رمزنگاری جدید است و به همین دلیل هنوز امکانات مالی زیادی بر آن موجود نیست. اما برای حمایت از سرمایه گذاران اولیه، هنوز چند گزینه خوب برای ذخیره سازی آن وجود دارد.

این ۸ کیف پول به بهترین شکل به کاربران NEO کمک می‌کنند تا از رمز ارز خود بیشترین استفاده را ببرند.

Ledger Nano s

اگر شما NEO را به منظور سرمایه گذاری بلند مدت یا میان مدت نگه داشته‌اید، کیف پول سخت افزاری بهترین گزینه شماست که به وسیله آن می‌توانید کوین ها خود را از آسیب هکرها ایمن نگه دارید.Ledger Nano s نئو را در اواخر سال ۲۰۱۷ به پلتفرم خود اضافه کرد. این کیف پول سخت افزاری برای پشتیبانی از نئو از کیف پول NEON استفاده می‌کند. شما به این وسیله قادر خواهید بود تا GAS به دست امده خود را با استفاده از ترکیب کیف پول‌های Ledger Nano s + NEON مطالبه کنید . جدا از همه کیف پول‌های NEO که در این مقاله معرفی خواهد شد ، این کیف پول، یکی از ایمن‌ترین کیف پول‌هاست. بهترین چیزی که در مورد استفاده از ترکیبLedger Nano S + Neon وجود دارد، این است که احتیاجی نیست که برای استفاده از هیچ دکمه‌ای را بر روی کیف پول و یا کامپیوتر خود فشار دهید و این امر احتمال هک شدن را تا حد زیادی کاهش می دهد.

خارج از این بحث این کیف پول می‌تواند هم NEO و هم GAS را ارسال کند و این یک ویژگی بسیار خوب است.

کیف پول Neon ( کیف پول دسکتاپ )

کیف پول NEON در حال حاضر یکی از بهترین کیف پول‌های NEO است . این کیف پول به شما اجازه ذخیره کردن، دریافت، وفرستادن هر دو داراییNEO ( نئو و Gas) را می‌دهد.

موضوع جالب در مورد این کیف پول این است که شما می‌توانید با نگهداری رمز ارز NEO در این کیف پول، توکن GAS را به صورت خودکار دریافت کنید.

هنگام استفاده از کیف پول NEON برای پرداخت‌های NEO خود نیازی نیست نگران امنیت باشید، زیرا کلید های شخصی هرگز بر روی سرورهای NEON ذخیره نمی‌شوند. این بدین معناست که شما پرداخت‌های خود را کنترل می‌کنید. این کیف پول به وسیله توسعه دهندگان NEO توسعه داده نشده است، اما توسعه‌دهندگان NEO کاملا این کیف را بازبینی کرده و آن را ۱۰۰ درصد ایمن ارزیابی کرده‌اند.

نسخه لایت کلاینت NEON برای ویندوز، مک و لینوکس موجود است ( فقط به زبان انگلیسی)

بایننس ( کیف پول اینترنتی )

همه به خوبی می‌دانند بایننس یک صرافی سریع و روبه رشد برای خرید یا فروش رمز ارزها از سراسر نقاط جهان است . صرافی بایننس تعداد زیادی کیف پول داخلی برای نگهداری رمز ارزهای مختلف دارد، اما یک موضوع به خصوص درباره این کیف پول وجود دارد. کیف پول NEO بایننس در دوم هر ماه اجازه دریافت توکن‌های GAS را به کیف پول‌هایی که تا به حال معامله‌ای با توکن‌های نئو خود نداشته‌اند می‌دهد.

با این حال ما به شما توصیه نمی‌کنیم که پول خود را در یک صرافی متمرکز ذخیره کنید، ولی می‌توانید این کیف پول را نیز به عنوان یکی از گزینه‌های پیشنهادی در نظر داشته باشید.

NEO GUI ( کیف پول دسکتاپ )

این یک کیف پول دسکتاپ رسمی برای NEO است که به وسیله توسعه دهندگان NEO راه اندازی شده است . این یک کیف پول GUI است، بدین معنا که به شما این امکان را می‌دهد که برای انجام کارهای خود از یک رابط گرافیکی استفاده کنید. برای استفاده از این کیف پول نیاز است تا آن را با بلاک چین نئو همگامسازی کنید، در نتیجه برای راه اندازی این کیف پول، به صرف یک مدت زمانی نسبتا طولانی نیاز است. وقتی که همگام سازی انجام شد، شما می‌توانید یک کیف پول ساخته و به وسیله ایجاد یک کلمه عبور آن را ایمن‌سازی کنید؛ همچنین می‌توانید با وارد کردن کلید اختصاصی WIF یا HEX یک نسخه پشتیبان از کیف پول خود تهیه نمایید. همانطور که انتظار می‌رود این کیف پول به شما اجازه خواهد داد تا هر دو کوین پلتفرم نئو ( NEO و GAS ) را ذخیره سازی و مبادله کنید. این کیف پول همچنین به شما اجازه می‌دهد که با نگهداری توکن‌های NEO ، پاداشی از جنس توکن GAS دریافت کنید.

در حال حاضر، این کیف پول تنها برای ویندوز موجود است ( در دو زبان انگلیسی و چینی)

NEO Tracker ( کیف پول اینترنتی )

کیف پول NEO Tracker یک کیف پول مبتنی بر وب است. این کیف پول به صورت جاوا اسکریپت نوشته شده است و یک پروژه متن باز است. این کیف پول یک برنامه کاربرپسند برای ذخیره، ارسال و دریافت NEO و GAS است. این کیف پول همچنین به کاربران خود اجازه می‌دهد تا به میزان NEO ذخیره شده خود ،GAS دریافت کنند. در واقع NEO Tracker یک کیف پول آفلاین است که از مرورگر دستگاه شما برای تولید داده‌های ضروری استفاده می‌کند و چیزی بر روی سرورهای NEO Tracker ذخیره نمی‌شود. این کیف پول به وسیله توسعه دهندگان NEO توسعه نیافته است، اما از بهترین روش‌ها برای تضمین امنیت مالی شما استفاده می‌کند. هنگامی که شما یک کیف پول NEO را با استفاده از این پلتفرم ایجاد می‌کنید، یک فایل Keystore به شما می‌دهد که حاوی کلیدهای رمزنگاری شده شماست.

این کیف پول در حال حاضر برای مرورگرهای کروم و اج موجود می باشد .

NEO Wallet ( کیف پول اینترنتی )

کیف پولNEO یک کیف پول لایت کلاینت است که به وسیله سازمانNEO توسعه داده شده و بررسی شده است و با وجود اینکه یک کیف پول مبتنی بر وب است، اما اطلاعات تراکنش‌های شما به سرورهای NEO WALLET ارسال نشده و به این شکل از دارایی‌های شما محافطت می‌شود. این کیف به شما اجازه می‌دهد تا یک نسخه پشتیبان از کیف پول خود تهیه کنید و به این وسیله کلیدهای شخصی کوین‌های خود را تحت کنترل داشته باشید. در این کیف پول شما می توانید NEO و GAS را ذخیره، ارسال و دریافت کنید. این کیف پول همچنین به شما اجازه می‌دهد به ازای نگهداری توکن‌های NEO ،GAS پاداش بگیرید. این کیف پول درحال حاضر برای مرورگرهای کروم یا اج موجود است ( به دو زبان چینی و انگلیسی)

Ansy (کیف پول کاغذی)

کیف پول کاغذی نئو، تکه‌ای کاغذ است که آدرس عمومی و کلید خصوصی شما بر روی آن‌ها چاپ شده است.

شما می‌توانید از آدرس عمومی برای ارسال هر مقدار نئو به کیف پول خود استفاده کنید. این کاغذ همچنین دارای یک کلید خصوصی است که می‌توانید به وسیله آن‌ توکن‌های خود را خرج کنید. از آنجا که کلیدها به صورت فیزیکی، بر روی کاغذ چاپ شده‌اند؛ تا زمانی که جای کاغذ امن باشد، هیچ تهدیدی برای از دست دادن دارایی وجود ندارد.

شما از این کیف پول می‌توانید برای ذخیره و خرج کردن NEO و GAS استفاده کنید، اما قابلیت دریافت GAS با استفاده از ذخیره سازی توکن در این کیف پول وجود ندارد.

این کیف پول در حال حاضر برای مرورگرهای کروم و اج موجود است.( تنها به زبان انگلیسی)

NEOWallet ( کیف پول اینترنتی )

NEOWallet یک کیف پول رایگان متن باز و لایت کلاینت است که به وسیله توسعه دهندگان OnChian

ایجاد شده است. NEOWallet یک کیف پول ایمن مبتنی بر وب است که کلیدهای خصوصی شما را ذخیره نمی‌کند.

شما می‌توانید در غالب NEO\GAS به ذخیره و مبادله بپردازید و همچنین می‌توانید در ازای ذخیره‌سازی توکن نئو، GAS پاداش بگیرید.

این کیف پول در حال حاضر برای مرورگرهای کروم یا اج در دسترس می‌باشد ( به دو زبان انگلیسی و چینی)

NEO CLI ( کیف پول دسکتاپ )

یکی دیگر از کیف پول‌های رسمی NEO است که به وسیله تیم NEO توسعه یافته است. تفاوت در این است که این یک کیف پول CLI است ، بدین معنا که کار کردن با این کیف پول به وسیله خط فرمان (Command Line ) امکان پذیر است. این کیف برای کاربران حرفه‌ای است که مشکلی از استفاده از خط فرمان ندارند.

در این کیف پول، شما می توانید هر دو رمز ارز NEO و GAS را ذخیره، ارسال یا دریافت کنید .

این کیف پول همچنین به شما اجازه می‌دهد تا در ازای ذخیره سازی توکن نئو، GAS پاداش بگیرید. در حال حاضر این کیف پول فقط برای ویندوز و لینوکس موجود است (تنها به زبان انگلیسی)

امیدواریم که با استفاده از این مقاله بتوانید مناسب‌ترین کیف پول NEO را برای خود انتخاب کنید. همیشه به خاطر داشته باشید، که توکن‌های خود را در صرافی‌ها دخیره نکنید. شما می‌توانید با ذخیره سازی توکن‌های نئو خود در یک کیف پول مناسب، GAS دریافت نمایید.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.