معرفی رسانه‌‌ اجتماعی بلاک چینی Voice توسط شرکت Block.one

شرکت Block.one که مالک بلاک چین EOS است در آخرین اعلامیه خود اظهار داشته که قصد دارد پلتفرم اجتماعی Voice را مبتنی بر بلاک چین به وجود آورد. مقامات این شرکت عنوان کرده‌‌اند که هدف اصلی پلتفرم‌‌های رسانه اجتماعی دیگر استفاده از داده‌‌های کاربران است. وی همچنین اذعان داشت که رسانه اجتماعی Voice کاملا مبتنی بر شفافیت بوده و از هیچ الگوریتم مخفیانه‌‌ای استفاده نخواهد کرد

0 106

شرکت Block.one که مالک پلتفرم EOS است به صورت رسمی از توسعه پلتفرم رسانه‌‌ اجتماعی مبتنی بلاک چینی با نام Voice خبر داد. این اعلامیه روز 1 ژوئن با کوین‌‌تلگراف به اشتراک گذاشته شد.

این شرکت تایید کرده است که پلتفرم مورد نظر از بلاک چین‌‌ Eos برای فراهم آوردن شفافیت در مورد عملکرد خود استفاده خواهد کرد، بدون اینکه هیچ الگوریتم مخفیانه‌‌ یا مکانیزم‌‌های تولید محتوا به کار رود که کاربران از آنها ناآگاه می‌‌باشند.

در این اعلامیه، برندان بلامر (Brendan Blumer)، مدیرعامل Block.one، رسانه Voice را با پلتفرم‌‌های اجتماعی سنتی مقایسه و عنوان کرد:

حقیقت این است که پلتفرم‌‌های رسانه جمعی برای استفاده از کاربران خود طراحی شده‌‌اند. تنها به مدل تجاری آنها نگاه کنید. محتوای ما. داده‌‌های ما. توجه ما. تمامی آنها بسیار ارزشمند هستند. اما در حال حاضر، پلتفرم‌‌ها پاداش اصلی را به دست می‌‌آورند، نه کاربران.

بر اساس این گزارش، Block.one اخیرا به Coinbase Earn ملحق شد، برنامه‌‌ای آموزشی که توسط صرافی رمز ارز کوین بیس (Coinbase) راه‌‌اندازی شده است. این برنامه به کاربران اجازه می‌‌دهد نکات زیادی را در مورد رمز ارزها یاد بگیرند و در عین حال مقادیری را از همان رمز ارزهای مورد نظر به عنوان پاداش دریافت کنند.

همانطور که قبلا نیز توسط کوین‌‌تلگراف گزارش شده است، Eos اخیرا با شرکت تتر (Tether) وارد همکاری شد تا استیبل کوین های تتر (USDT) در بلاک چین‌‌ Eos قرار گیرند. طراحی اثبات سهام (Proof of Stake) وارد شده در Tether EOS باعث می‌‌شود که این رمز ارز برای ریزتراکنش‌‌های همتا به همتا بسیار مناسب باشد.

بر اساس یکی از تحقیقات اخیر Diar، رمز ارز شرکت رسانه اجتماعی فیسبوک (Globalcoin) با چالش‌‌های دموگرافیک (جمعیت‌‌شناسی) روبرو خواهد شد، چرا که پلتفرم این شرکت امرزی نیست.

منبع

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.