معرفی تیمی اختصاصی توسط ETC Labs برای تمرکز بر پروژه‌‌های اصلی اتریوم کلاسیک

ETC (آزمایشگاه‌‌های اتریوم کلاسیک) یک تیم جدید اتریوم کلاسیک را معرفی کرده است. این شرکت در مطلبی در روز ۱۴ ژانویه امسال این خبر را منتشر کرد.

0 85

طبق اعلامیه شرکت، تیم جدید بر روی پروژه‌‌های اتریوم کلاسیک کار خواهد کرد، از بلاکچین‌‌ این سکه پشتیبانی می‌‌کند و ابزارهای برای توسعه اپلیکیشن‌‌های غیرمتمرکز، استخراج و خدمات ارائه می‌‌کند.

این تیم در ۳ ماهه اول سال ۲۰۱۹ بر بازبینی هارد فورک Constantinopole اتریوم که قرار است در ۱۶ ژانویه اتفاق بیافتد، تمرکز دارد. این کار پیش از پیشنهاد بهبود ۱۰۴۵ اتریوم کلاسیک انجام می‌‌شود که برای بخش‌‌هایی از به‌‌روزرسانی‌‌هایی بیزانس اتریوم و Constantinopole در شبکه‌‌ی اتریوم کلاسیک پشتیبانی ارائه خواهد کرد.

این تیم در مابقی طول سال قرار است روی مسائل مربوط مانند نظارت بر زنجیره و تجهیز تحلیل برای حملات ۵۱ درصدی که در همین ژانویه در اتریوم کلاسیک رخ داد کار خواهد کرد.

همان‌‌طور که کوین‌‌تلگراف پیشتر گزارش کرده بود، صرافی رمز ارز کوین بیس در روز یکشنبه ۵ ژانویه یک سازمان‌‌دهی مجدد بلاکچین اتریوم کلاسیک را تشخیص داد و آشکار کرد که این یک حمله ۵۱ درصد بوده و بیش از ۱.۱ میلیون دلار دارایی کریپتو را تحت تاثیر قرار داده است.

توسعه‌‌دهندگان اتریوم کلاسیک در ابتدا گزارشات مبنی بر حمله را تکذیب کردند و عنوان کردند که مسئله خرج دوبرابر در شبکه اتفاق نیفتاده است با این حال آنان از همه صرافی‌‌ها و استخرهای استخراج خواستند تا زمان تایید برداشت و واریز را به نحو چشمگیری افزایش دهند.

در اوایل دسامبر ۲۰۱۸، ایگور آرتامونوف (Igor Artamonov) موسس یکی از تیم‌‌های پیشرو توسعه اتریوم کلاسیک، ETCDEV، اعلام کرد که این تیم نمی‌‌تواند به کار خود ادامه دهد و فعالیت‌‌های‌‌اش را متوقف کرده است و دلیل این تصمیم هم تا حدی افول بازار کریپتو به همراه وضعیت دشوار پولی در شرکت است.

اتریوم کلاسیک در حال حاضر با قیمت ۴.۳۷ دلار معامله می‌‌شود که در طول ۲۴ ساعت گذشته هم شاهد ۲.۵۷ بوده است. سرمایه بازاری اتریوم کلاسیک حدود ۴۶۹ است و ۱۸امین رمز ارز بزرگ بازار است.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.