مرورگر Brave دسترسی رایگان به محتوای Cheddar را فراهم می‌کند

مرورگر مبتنی بر بلاکچین ‌Brave با همکاری وبسایت خبری Cheddar امکان دسترسی رایگان به وبسایت Cheddar را برای سه ماه آینده فراهم کرده است.

0 83

این دو شرکت در روز سه شنبه به طور مشترک اعلام کردند که کاربران Brave می‌توانند به صورت رایگان به نسخه premium وبسایتCheddar ، به مدت سه ماه آینده دسترسی داشته باشند.

جان استینبرگ (Jon Steinberg) بنیانگذار و مدیر عامل شرکت می‌گوید: “بازدیدکنندگان cheddar غرق در فضای رمز ارزها هستند، ما حتی یک بخش اختصاصی به این منظور به نام خوره کریپتو اختصاص داده‌ایم. ایده باز کردن نسخه premium ما برای کاربران Brave از طریق تامین مالی کریپتو بدون آن‌که نیاز به ثبت‌نام و وارد شدن باشد، یک راه طبیعی برای مشارکت جامعه پرشور است.

Brave در سال ۲۰۱۵ توسط برندان ایچ یکی از بنیان‌گذاران موزیلا تاسیس شد. در ماه مارس ۲۰۱۷ با فروش توکن خود توانست ظرف ۳۰ ثانیه حدود ۳۵ میلیون دلار سرمایه کسب کند.

از آن زمان این مرورگر به مسائل مرتبط با حریم خصوصی متمرکز شده و ادعا می‌کند که حدود ۵.۵ میلیون کاربر فعال دارد و در حال حاضر نیز در تلاش است تا خدمات جدیدی ارائه کند. در ماه آوریل گذشته با گروه Dow Jones Media Group برای ایجاد یک سیستم تحویل مبتنی بر بلاکچین همکاری کرده است.

بابت توکن Brave که چندی پیش به صرافی کوین بیس اضافه شد. اخیرا این شرکت اعلام کرده که با استارت‌آپ بلاکچین Civic همکاری کرده تا مطمئن شود که تولیدکنندگان محتوا با توکن بات هزینه محتوا را پرداخت می‌کنند.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.