مدیر عامل Circle: شفافیت بیشتر رگولاتوری از سوی SEC آمریکا به بازارهای کریپتو کمک می‌‌کند

مدیر عامل و یکی از موسسان شرکت مالی کریپتو Circle‌‌ که توسط Goldman Sachs پشتیبانی می‌‌شود گفت که بزرگترین مانع رگولاتوری که کریپتو با آن مواجه است، عدم شفافیت رگولاتور اوراق بهادار ایالات متحده در مورد چگونگی تعریف انواع دارایی‌‌های کریپتو است.

0 68

جرمی آلیر اظهارات خود را در یک رشته Reddit که آن را همراه با یکی دیگر از موسسان Circle‌‌ به نام سین نویل (Sean Neville) و یکی دیگر از نمایندگان شرکت، در تاریخ 10 ژانویه آغاز کرده بود منتشر کرد.

آلیر در پاسخ به یک سوال در مورد تلاش‌‌های Circle‌‌ برای آموزش رگولاتورهایی مانند کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) در مورد صنعت کریپتو، و همچنین چالش‌‌های خاصی که این شرکت با آن‌ها مواجه است، نوشت:

بزرگترین و سریعترین مانع رگولاتوری که با آن مواجهیم، عدم ارائه یک دستورالعمل مشخص در مورد نحوه طبقه بندی دارایی‌‌های مختلف کریپتو توسط SEC است. ما معتقدیم که بسیاری از این دارایی‌‌ها ارز و کالاها هستند و باید دقیقا مشخص شود که اوراق بهادار چیست. این می‌‌تواند بسیاری از فعالیت‌‌های بازار را ممکن سازد و امکان رشد بازار اوراق بهادار مبتنی بر کریپتو را فراهم کند

آلیر همچنین در واکنش به سؤالاتی که به مقررات دیگر مربوط می‌‌شدند – با اشاره به این که فرانسه در پیگیری اصلاحات قانونی در این زمینه از سایر کشورها جلوتر است – گفت Circle‌‌ معتقد است که پرداخت مالیات برای تراکنش‌‌های کریپتو به کریپتو باید متفاوت باشد.

طبق گزارشات صورت گرفته، لایحه پیشنهادی فرانسه برای تسهیل مالیات‌‌های کریپتو اخیرا در پارلمان با شکست مواجه شده است.

مباحث دیگری که در مورد این موضوع مطرح شد، بحث در مورد آلتکوین‌‌های متمرکز بر حریم خصوصی مانند مونرو (XMR) بود، که بسیاری از کاربران ردیت مشتاق بودند بدانند که رویکرد Circle‌‌ برای مدیریت تحقیق و بررسی صورت گرفته از طرف رگولاتورها و اقدام قانونی برای بلاکچین‌‌های مشکوک چیست.

رابرت بنچ، مدیر انطباق قوانین و مشاور ارشد رگولاتوری Circle‌‌ اذعان داشت که اگرچه هیچ قانون خاصی برای کوین‌‌های مبتنی بر حفظ حریم خصوصی در ایالات متحده طراحی نشده است، اما ممکن است Circle‌‌ برای ارزیابی ریسک مشتریان خود از چنین دارایی‌‌هایی استفاده کند.

وی خاطرنشان کرد که انطباق با قوانین حریم خصوصی و ضد پولشویی (AML) در دستور کار رؤسا قرار دارد، و افزود که “توانایی صنعت هوشمند و نهادهای دولتی که در یافتن راه حل‌‌هایی برای ارائه شفافیت در مورد این کوین‌‌ها [در آینده] مشارکت دارند را دست کم نخواهد گرفت.”

آلیر اخیرا پیش بینی کرده است که بیت کوین (BTC)ارزش زیادی پیدا خواهد کرد، اما در مورد اینکه بیت کوین تا کجا پیش خواهد رفت توضیحی نداد، وی عنوان کرد:

من فکر نمی‌‌کنم بیت کوین برنده‌‌ای باشد که همه چیز را از آن خود می‌‌کند. ما عبارت(تبدیل همه چیز به توکن )را داریم و فکر می‌‌کنیم که توکن‌‌های کریپتو نماینده هر گونه دارایی مالی در جهان هستند. در سال‌‌های آینده میلیون‌ها توکن وجود خواهد داشت

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.