مدیر عامل سیویک (Civinc): زمستان رمز ارز بیت کوین به زودی ‘هسته‌ای’ می‌شود

اصطلاح ” زمستان رمز ارزها ” اخیرا برای توصیف بازار خرسی بیت کوین و فضای گسترده‌تر کریپتوکارنسی که بیشتر‌از یک سال طول کشیده است مورد استفاده قرار می‌گیرد. با این حال، مدیر عامل سیویک معتقد است که ممکن است به زودی عبارت “زمستان هسته‌ای” مناسب‌تر باشد.

0 83

“زمستان” بیت کوین (BTC) و بازار گسترده‌تر کریپتوکارنسی فرا رسیده است، اما ممکن است هرگونه امیدی برای افزایش قیمت‌ها در آینده‌ای نزدیک همچنان «رویای رسیدن بهار» باشد.

بیت‌کوین از ارزش بالای خود در دسامبر ۲۰۱۷ که حدود ۲۰۰۰۰ دلار بود شدیدا سقوط کرد و اواخر سال گذشته نزدیک به ۳۰۰۰ دلار کاهش قیمت یافت؛ پیش بینی‌هایی که در مورد آینده نزدیک صورت می‌گیرند خیلی امیدوار کننده نیستند. طبق گفته وینی لینگام (vinny Lingham) مدیر عامل سیویک، سقوط ارزش بیت‌کوین به زیر ۳۰۰۰ دلار موجب می‌شود که بازار خرسی همچنان ادامه داشته باشد و به “زمستان هسته‌ای کریپتو” تبدیل شود‌.

لینگهام اشتباه نمی‌کند. ذهنیت همه تغییر کرده است و تعداد کمی از خریداران وارد این عرصه می‌شوند. در عوض، دلالان و سرمایه گذاران بیت کوین مشتاقانه در انتظار «کف قیمت‌ها» یا پایین ترین نقطه ورود ممکن برای همگام شدن با افزایش مجدد قیمت‌ها هستند.

در محیط سرمایه گذاری فعلی انتظار می‌رود که ارزش بیت‌کوین به کمتر از ۳۰۰۰ دلار سقوط کند، هرچند مقادیر مورد نظر برای کف قیمت هنوز هم مورد بحث است. با این حال، مدیرعامل سیویک فکر می کند که تا وقتی بیت‌کوین موارد استفاده خود در دنیای واقعی را پیدا نکند، به کف قیمت خود دست پیدا نخواهد کرد. لینگهام اخیرا به میکی (Micky) گفت:

واقعیت این است که رمز ارزها نیاز به پذیرش و موارد استفاده واقعی دارد. تا زمانی که این کار را نکنیم، حباب دیگری نخواهیم داشت. جنون کریپتو پایان یافته است. مردم اعداد و حجم استفاده و معامله واقعی را می‌خواهند.

تحولات اساسی پشت صحنه برای رمزارز پیشرو در بازار، امیدوار کننده است. حتی اگر پذیرش جریان اصلی به عنوان یک ارز جایگزین برای تراکنش‌ها روزانه راهی طولانی باشد، بیت‌کوین همچنان به عنوان مخزنی برای ذخیره مداوم ثروت بدون نیاز به واسطه توسط مردم خریداری می‌شود.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.