مدیر عامل بایننس : آمازون در آینده باید رمز ارز خود را ایجاد کند

در توییتی که اخیرا منتشر شد، یکی از چهره‌های شناخته شده صنعت ارزهای رمزنگاری شده یعنی مدیر عامل صرافی بزرگ بایننس تایید کرد که معتقد است، آمازون باید آلت‌کوین اختصاصی خود را ایجاد کند.

0 90

چانگ‌پینگ ژائو (Changpeng Zhao) مدیرعامل صرافی باینانس گفته است که مدت زیادی طول نخواهد کشید تا آمازون کوین خود را منتشر کند. در چند وقت اخیر غول خرده‌فروشی آمریکایی تلاش‌های بسیاری برای انطباق خود با فناوری بلاکچین کرده است، اما در رابطه با انتشار رمز ارز تاکنون تصمیمی نگرفته است. بیشتر مطالبی هم که وجود دارد بیشتر در حد شایعه است.

چنین شایعاتی به صورت دوره‌ای منتشر می‌شوند و پس از مدتی فراموش می‌شوند، مانند آن‌که آمازون تصمیم دارد بیت‌کوین را به عنوان یک روش پرداخت در فروشگاه خود اعلام کند.

ژائو در همان توییت می‌گوید:

نمی‌توان بفهمم که چرا کسب و کارهای اینترنتی رمز ارز را به عنوان روش پرداخت قبول نمی‌کنند. استفاده از رمز ارز آسان‌تر، سریع‌تر و ارزان‌تر از روش‌های پرداخت سنتی است و می‌تواند از سوی افراد مختلف در سراسر جهان استفاده شود. آمازون ناچار خواهد شد که دیر یا زود رمز ارز خود را صادر کند.

ژائو در حالی این توییت را منتشر کرده است که جک دورسی (Jack Dorsey) مدیرعامل توییتر پیش‌بینی خود را مبنی بر این‌که استفاده از یک ارز ثابت در اینترنت به پایان خواهد رسید، مجددا تکرار کرده است.

دورسی در مصاحبه‌ای گفته بود که مطمئن نیست که بیت‌کوین تنها نقش را در عرصه صنعت پرداخت بازی خواهد کرد اما باور دارد که رمز ارزها واضح‌ترین انتخاب هستند.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.