مدیر ارشد اجرایی سابق پی پال به جنبش Lightning Torch ملحق شد

آدام بک (Adam Back)، مدیر عامل بلاک استریم (Blockstream) در تاریخ 26 فوریه در رسانه اجتماعی اعلام کرد که Reid Hoffman، یکی از بنیانگذاران لینکدین (LinkedIn) و مدیر ارشد اجرایی سابق پی پال افراد بعدی است که مشعل لایتنینگ (Lightning Torch) تراکنش بیت کوین (BTC) را نگه می‌‌دارند.

0 86

Reid ، که بک وی را به خاطر نقش سرمایه گذاری پیشرو در بلاک استریم انتخاب کرد، 224مین فردی است که این ” Torch” را که سفر خود در جامعه بیت کوین را از اواسط ژانویه شروع کرده است، نگه می‌‌دارد.

هر شرکت کننده از طریق شبکه لایتنینگ یک فاکتور تراکنش ارسال می‌‌کند و قبل از ارسال پیشاپیش مانده حساب، 10،000 شاتوشی به آن اضافه می‌‌کند.

توییتر به پلتفرمی برای اطلاع رسانی به جامعه گسترده‌‌تر در مورد افراد بعدی که Torch را نگه خواهند داشت، تبدیل شده است.

هافمن در مورد این مشارکت‌‌ها اظهار داشت: “مشاهده اینکه لایتنینگ موارد استفاده و پذیرش بیت کوین را تسریع می‌‌کند خوب است.”

این کارآفرین ذکر نکرده که بعد از بک چه کسی می‌‌تواند مشعلدار بعدی باشد و این باعث شد که از چندین منبع در مورد کاندیدای مناسب پیشنهاداتی دریافت کند.

ایلون ماسک (Elon Musk)، موسس تسلا (Tesla)، که یکی از کاندیداهای مورد نظر بود، قبلا به موضوع تلاش لابیگری دیگران، از جمله یکی از کاربران توییتر به نام hodlonaut که Lightning Torch را راه انداخت، تبدیل شده بود.

Torch، با هدف افزایش آگاهی و تست انعطاف پذیری شبکه لایتنینگ، تحت پشتیبانی عمومی مدیرعامل توئیتر، جک دورسی (Jack Dorsey) قرار گرفته است.

قبل از Reid ، یکی دیگر از مشعلداران برجسته، غول مشتقات مالی، فیدلیتی اینوستمنت (Fidelity Investment) بود که در تاریخ 22 فوریه مشعل لایتنینگ را دریافت کرد و تحویل داد.

Tippin.me، منبع ریزپرداخت مایکروسافت که hodlonaut برای ارسال اولین تراکنش Torch از آن استفاده کرد، هفته گذشته به کاربران توییتر اجازه داد که بتوانند مبالغ خرد بیت کوین را برای یکدیگر بفرستند.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.