مدیر اجرایی سابق IBM و Cisco، به سمت رئیس هیئت مدیره Bakkt منصوب شد

طبق تصمیمات اخیر شرکت Bakkt، تعدادی عضو جدید به هیئت مدیره این شرکت افزوده شدند که مهمترین آن‌ها انتصاب تام نونان (Tom Noonan)، مدیر اجرایی سابق IBM و Cisco، به سمت رئیس هیئت مدیره این شرکت بود. کلی لوفلر مدیرعامل Bakkt اعلام کرد که این تغییرات برای کمک به رفع نگرانی‌های امنیتی موجود، رخ داده است.

0 72

کلی لوفلر (Kelly Loeffler) مدیرعامل پلتفرم تجاری سازمانی Bakkt اعلام کرد که کارشناس امنیت سایبری سابق IBM، Cisco و Endgame، تام نونان (Tom Noonan) به عنوان رئیس جدید هیئت مدیره این شرکت، منصوب خواهد شد. این خبر طی گزارشی از Medium در 29 مارس منتشر شد.

طبق این اعلامیه، بنیان‌گذار، رئیس و مدیرعامل Intercontinental Exchange)ICE) و همچنین رئیس بورس سهام نیویورک (NYSE)، جف اسپرچر (Jeff Sprecher) نیز به هیئت مدیره این شرکت ملحق شده است. علاوه‌ بر این، در این اعلامیه پیوستن آکشای نهتا (Akshay Naheta) از شرکای مدیریتی Softbank و همچنین سین کالینز (Sean Collins) از شرکای مدیریتی Goldfinch Partners به هیئت مدیره شرکت Bakkt اعلام شد.

لوفلر خاطرنشان کرد که سوءاستفاده‌های رخ داده در بازار کریپتو و نگرانی‌های امنیتی، اهمیت حفاظت منظم و راه‌حل‌‎های مبتنی بر بازار را در خصوص دارایی‌های دیجیتال، آشکار می‎کند. وی افزود:

امنیت و شفافیت قانونی، دو سنگ بنای اصلی اعتمادسازی و کمک به این فناوری برای خدمت به مردم سراسر جهان است.

بر اساس آن‌چه در این اعلامیه گفته شد، تحقق چشم‌انداز این شرکت، نیازمند کار و تلاش چشمگیر اعضای هیئت مدیره آن است. این پست همچنین بار دیگر همکاری نزدیک این شرکت با کمیسیون تجاری کالاهای آتی ایالات متحده (CFTC) برای کسب تأییدیه قانونی تحویل فیزیکی قراردادهای آتی بیت کوین را مطرح می‌کند.

لوفلر یادآور شد درحالی که این شرکت هنوز تاریخ راه‌اندازی رسمی را ارائه نداده است، اما در حال پیشرفت به سوی کسب مجوز قانونی‌ست. علاوه بر این، در این پست وعده داده شده است که قراردادهای آتی مذکور توسط صرافی قانونی CFTC و همچنین زیرساخت تصفیه ICE Futures U.S. و ICE Clear U.S. ، فهرست شده و ترخیص شوند.

همان‌طور که اخیراً گزارش شده بود، تأخیر اخیر در راه‌اندازی قراردادهای آتی Bakkt به دلیل نگرانی‌های CTFC مبنی بر تصمیمات شرکت در خصوص حفاظت از رمز ارزهای مشتریان، رخ داده است.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.