مدیر اجرایی سابق تتر به عنوان مشاور در پروژه Stablehouse.io همکاری می‌کند

فیلیپ پاتر (Phillip Potter) موسس، مدیرعامل تتر (USDT) و مدیر ارشد سابق صرافی کریپتو Bitfinex اعلام کرده که به عنوان مشاور در اتاق پردازش پروژه استیبل‌کوین جدیدی به نام Stablehouse.io فعالیت خواهد کرد.

0 81

Stablehouse.io که در حال حاضر توسط شرکت XBTO تحت توسعه قرار گرفته است، قصد دارد به عنوان یک اتاق پردازش یا مرکز پاکسازی برای استیبل‌کوین‌ها فعالیت کند. استیبل‌کوین نوعی دارایی دیجیتال است که ارزش آن وابسته و متکی به یک ارز فیات یا کالای دیگری می‌باشد.

اتاق پردازش یک سازمان متمرکز است که با دریافت کارمزدی ثابت در صرافی‌، تراکنش‌ها و مبادلات USDT، GUSD، PAX، TUSD، USDC و DAI را با دیگر دارایی‌هایی که در آینده افزوده خواهند شد، تسهیل می‌کند.

فیلیپ بخازی (Philippe Bekhazi) موسس و مدیرعامل XBTO قرار است به عنوان مدیر اجرایی موقت پروژه جدید فعالیت کند. علاوه بر پاتر هیئت مشاوره Stablehouse.io شامل افرادی از قبیل سامسون مو (Samson Mow) مدیرعامل اجرایی Blockstream و دیوید نامدار (David Namdar) همکار سرمایه‌گذار Galaxy Digital است.

این پروژه ابتدا در برمودا مستقر است و در تلاش است تا مجوزات لازم را از مقامات مالی برمودا اخذ کند.

در سال‌های گذشته تعداد زیادی از استیبل‌کوین‌ها وارد بازار کریپتو شده‌اند. بسیاری از صرافی‌های معتبر نیز امکان خرید و فروش استیبل‌کوین‌ها را فراهم کرد‌ه‌اند. برخی از کارشناسان معتقدند که استیبل‌کوین نوع جدیدی از دارایی است که در آینده نقش مهمی در اقتصاد بازی خواهد کرد.

در ماه دسامبر ۲۰۱۷، با توجه به این‌که مدیرعامل صرافی Bitfinex و استیبل‌کوین تتر یکی است، بسیاری از افراد در خصوص ارزش برابر تتر با دلار آمریکا دچار شک و تردید شده بودند.

در حال حاضر نیز تتر مشکلات متعددی در رابطه با بانک‌ها دارد و گفته شده که وزارت دادگستری ایالات متحده آمریکا هردو صرافی را با اتهام دستکاری بازار تحت بررسی قرار داده است.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.