مدیرعامل BitMEX: به محض برگشتن بازار عرضه اولیه کوین، اتریوم به قیمت 200 دلار خواهد رسید

آرتور هیس (Arthur Hayes) نزول بازار ICOها را اصلی‌‌ترین دلیل سقوط قیمت اتریوم در سال 2018 بیان می‌‌کند، چرا که این کوین‌‌ها بیش از هر رمز ارز دیگری در این فضا مورد استفاده قرار می گیرند. به قیده وی، سال 2019 بازگشت دوباره بازارهای عرضه اولیه کوین را خواهد دید و همین امر موجب خواهد شد قیمت اتریوم بسیار بالاتر رود.

0 90

مدیرعامل BitMEX آرتور هیس در روز 26 دسامبر به Cointeegraph گفت که ICOها در عرض “18 ماه” بازخواهند گشت و اتریوم “بازگشت چشمگیری” خواهد داشت.

BitMEX یکی از پلتفرم‌‌های معامله رمز ارز واقع در هنگ‌‌کنگ است و از لحاظ حجم معاملات در میان بزرگترین پلتفرم‌‌های دنیا قرار دارد.

در مصاحبه‌‌ای بسیار جالب، هیس بازگشت بسیار فوق‌‌العاده‌‌ای را برای بازارهای ICO “مرده” سال 2018 پیش‌‌بینی کرده است.

وی اذعان داشت، “استفاده موردی اتریوم بیش از هر چیزی از طریق عرضه اولیه کوین (ICO) صورت می‌‌گیرد. بازار در حال حاضر مرده است” و اضافه کرد:

به محض اینکه عرضه‌‌های جدید به وجود بیایند، اتر به سرعت برخواهد گشت. زمانی که بازار ICO برگردد، اتر به سرعت به قیمت 200 دلار خواهد رسید. زمان تقریبی تولد دوباره ICOها بین 12 تا 18 ماه است.

اظهار نظر هیس بعد از یک هفته‌‌ باثبات در بازار رمز ارزها اتفاق افتاده است. زوج معاملاتی اتریوم/دلار با فراز و نشیبی یک درصدی در رقم 129 دلار باقی مانده است، بعد از اینکه در یک هفته قیمت آن دوبرابر شد”.

اتریوم که زمانی بزرگترین آلتکوین بازار به شمار می‌‌رفت در سال 2018 حدود 90 درصد ارزش خود را از دست داد.

با این حال، هیس پیش‌‌بینی می‌‌کند که در 18-12 ماه آینده، احیاء دوباره ICOها باعث توجه ویژه به استیبل کوین‌‌ها خواهد شد.

وی ادامه داد:

توکن‌‌های امنیتی و استیبل کوین‌‌ها در سال 2019 برای سرمایه‌‌گذاران بسیار جذاب خواهند بود. در چنین حالتی، سرمایه‌‌گذاران بر روی هرچیزی شرط خواهند بست که فکر می‌کنند قابلیت رساندن آن‌ها به ثروت را دارند.

وی در مورد این مسئله توضیح نداد که آیا بازار آینده مانند سال 2017 پررونق خواهد بود یا خیر.

هیس حجم معاملاتی پایینی را برای بیت کوین در سال آینده پیش‌‌بینی کرد – بین 1,000 تا 10,000 دلار. بعضی از منابع خبری بر این باورند که سرمایه‌‌گذاران سازمانی قیمت بیت کوین را از طریق ابزار مالی جدید بسیار بالاتر خواهند برد.

آخر هفته گذشته، جاستین سون (Justin Sun)، مدیرعامل پلتفرم توسعه نرم‌‌افزارهای غیرمتمرکز TRON، ادعا کرد که اتریوم “به آهستگی در حال از هم پاشیدن” است.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.