مدیرعامل توئیتر به صرف 10000 دلار به‎صورت هفتگی در بازار بیت کوین اشاره کرد

جک دورسی، مدیرعامل توئیتر اخیراً در یک پادکست، از تجربیات شخصی خود در مواجهه با بیت کوین و همچنین مشترکات بیت کوین و شبکه‎ی اجتماعی توئیتر سخن گفت. او بیت کوین را ارز بومی اینترنت می‎داند؛ ارزی که در اینترنت متولد شده، رشده کرده و امتحان شده است.

0 82

جک دورسی مدیرعامل توئیتر و اسکوئر در تاریخ 4 مارس در پادکست Tales from the Crypt به این موضوع اشاره کرد که به‎صورت هفتگی 10000 دلار به بیت کوین اختصاص می‎دهد.

دورسی در این پادکست، درمورد چگونگی آشنایی اولیه با بیت کوین و نقاط تشابه و مشترکات بیت کوین و توئیتر صحبت کرد.

دورسی درباره‎ی ” Stacking Sat Saturday” (ترندی که در توئیتر به راه افتاده بود و کاربران هر هفته 25 دلار بیت کوین می‎خریدند تا رشد ناگزیر رمز ارزها را نشان دهند)، سخن می‎گفت و اشاره کرد ”

ترند Stacking Sat Saturday را در توئیتر دیدم و می‎خواستم من هم جزئی از آن باشم، اما قبلاً همه‎ی محدودیت پرداختم را در کش اپ (CashApp ) صرف کرده بودم و نمی‎توانستم چیزی بخرم.

اگرچه دورسی مبلغ دقیقی را مشخص نکرد، اما محدودیت کش اپ (متعلق به شرکت اسکوئر) در خرید هفتگی بیت کوین، حداکثر 10000 دلار است.

او افزود ،

می‎توانستم هفته‎ی بعد به Stacking Sat Saturday ملحق شوم چراکه محدودیت‎های کش اپ، هر هفته تمدید می‎شد

دورسی بر این باور است که بیت کوین، پول محلی اینترنت است (و به این اعتقاد مشهور است). دورسی طی مصاحبه‎ای با جو راگان در ماه گذشته اظهار داشت

بیت کوین چیزی بود که در اینترنت متولد شده بود، در اینترنت رشد کرده بود و در اینترنت امتحان شده بود ... بیت کوین از آن اینترنت است

دورسی در این پادکست، بر اظهار نظر قبلی خود (در اواسط ماه می سال گذشته) مبنی بر این‎که ارزهای مجازی ابزارهای آینده‎ی پرداخت جهانی هستند، صحه گذاشت.

در ماه فوریه دورسی فاش کرد که تنها رمز ارزی که در اختیار دارد، بیت کوین است. هنگامی که از او درباره‎ی ویژگی خاص بیت کوین که او را تحت تأثیر قرار داده و به رشد مجدد بیت کوین خوشبین کرده است سوال شد، او به “پتانسیل رمز ارزها برای تبدیل شدن به ارز جهانی” اشاره کرد.

اخیراً یوجین کسپرسکای، مدیرعامل شرکت کسپر اسکای (Kaspersky)، غول امنیت سایبری، اظهار داشت که به باور او در آینده (شاید در 100 سال آینده)، جهان در قالب یک حکومت واحد متحد خواهد شد که این دولت واحد، یک رمز ارز واحد نیز خواهد داشت. با این حال وی معتقد است که “رمز ارزها ایده‎ی بسیار بزرگی هستند، اما جهان هنوز آمادگی پذیرش آن‎ها را ندارد.”

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.