مدیران عامل Bitmain حتی بعد از تغییر مقام نیز از تصمیم‌‌گیرندگان اصلی شرکت خواهند بود

Bitmain یکی از بزرگترین شرکت‌‌های بلاکچینی دنیا است، اما حتی این واقعیت نیز آن‌ها را از شر بازار خرسی 2018 در امان نگذاشته است. اخبار منتشرشده نشان می‌‌دهند که مدیران عامل Bitmain، وو و ژان، از مقام خود به عنوان مدیر عامل کنار خواهند رفت و وانگ جایگزین آن‌ها خواهد شد. به نظر می‌‌رسد که این شرکت به زودی نصف کارکنان خود را تعدیل خواهد کرد.

0 77

بنیانگذاران مشترک ابرشرکت استخراج چینی Bitmain ژیهان وو و میکری ژان کتوان از مقام خود به عنوان مدیرعامل استعفاء خواهند داد، اما همچنان  از تصمیم‌‌گیرندگان اصلی شرکت خواهند بود. پایگاه خبری انگلیسی‌‌زبان South China Morning Post این خبر را در روز 10 ژانویه منتشر کرد.

این انتشاراتی به نقل از “منابع ناشناس نزدیک به موضوع” عنوان کرد که مدیر بخش مهندسی محصولات Bitmain وانگ هایچائو در آینده‌‌ای نامشخص پست مدیرعاملی را در اختیار خواهد گرفت. همچنین هایچائو پیش از این بعضی از وظایف مدیران عامل سابق را در دست گرفته است.

این نوآرایی، که هنوز توسط Bitmain تایید نشده است، بعد از چندین هفته شایعات مربوط به تغییرات در سطح مدیریتی به وجود می‌‌آید.

China Post بدون ذکر نام منابع خود اضافه کرد که وو و ژان در پست رئیس جلسات شرکت فعالیت خواهند کرد.

بر اساس این گزارش، یکی از منابع تایید کرده است که

بعد از تصویب وانگ به عنوان مدیرعامل، وو و ژان از فعالیت‌‌های روزانه شرکت کنار خواهند رفت، اما همچنان در تصمیم‌‌گیری‌‌های بزرگ نقش خواهند داشت

همانطور که Cointelegraph گزارش داد، رسانه‌‌های چینی برای اولین بار در اواخر ماه دسامبر اخبار مربوط به تغییر منصب وو را پوشش دادند. یک ماه قبل از آن، دسته‌‌ای دیگر از شایعات عنوان ‌‌کردند که وو قدرت تصمیم‌‌گیری خود را به صورت کامل از دست داده است.

Bitmain در ابتدای سال 2019 با یک تغییر و تحول عمده روبرو است. انتظار می‌‌رود که این شرکت در آینده‌‌ای نزدیک بخش بزرگی از کارمندان خود را تعدیل کند.

برنامه‌‌های راه‌‌اندازی عرضه اولیه کوین (ICO) در هنگ‌‌کنگ نیز با شک و شبهه‌‌های زیادی همراه هستند، که احتمالا به دلیل بی‌‌ثباتی اخیر بازار رمز ارزها است.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.