محبوبیت بیشتر بیت کوین از نتفلیکس و دیزنی!

یک گزارش تازه نشان می‌دهد که سرمایه گذاری روی بیت کوین در بین نسل هزاره از محبوبیت بیشتری نسبت به سهام نتفلیکس و دیزنی برخوردار است.

0 124

محبوبیت بیشتر بیت کوین از نتفلیکس و دیزنی : طبق یک گزارش منتشر شده از سوی شرکت مدیریت سرمایه گذاری Charles Schwab، نسل هزاره در سه ماهه سوم امسال بیشتر از دیزنی و نتفلیکس، روی بیت کوین سرمایه گذاری کرده‌اند.

این گزارش نشان می دهد که نسل هزاره (25 تا 39 سال) 1.84 درصد از دارایی های خود را درGBTC) Grayscale Bitcoin Trust) نگهداری می‌کنند. Grayscal سرمایه سرمایه گذاران را برای آنها مدیریت می‌کند و به طور مستقیم بیت کوین ذخیره و خرید و فروش می‌کند.

از طرف دیگر، نسل هزاره 1.58 درصد از دارایی خود را به صورت سهام نتفلیکس و 1.68 درصد را به صورت سهام شرکت والت دیزنی سرمایه گذاری کرده است.

اما به نظر می‌رسد که بیت کوین در بین نسل X و نسل Baby boomer (کسی که در دوره انفجار جمعیت پس از جنگ جهانی دوم، یعنی بین سال‌های ۱۹۴۶ و ۱۹۶۴ زاده شده ‌باشد)، محبوبیت زیادی ندارد. بیت کوین در بین 10 گزینه اول سرمایه گذاری این دو نسل قرار ندارد.

محبوبیت بیشتر بیت کوین از نتفلیکس و دیزنی!

این دو نسل بیشتر به سرمایه گذاری های جریان اصلی و شناخته شده تر مانند اپل، آمازون و برکشایر هاتاوی علاقه مند هستند.

با توجه به نوظهور بودن پدیده بیت کوین جای تعجب ندارد که این رمز ارز بیشتر بین جوانانی محبوبیت دارد که تمایل بیشتری به ریسک کردن و سرمایه گذاری روی پدیده های جدید دارند.

منبع

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.