قیمت اتریوم پس از ۳ سال از ۱۰۰۰ دلار عبور کرد

در روز گذشته، قیمت بیت کوین در طی یک رکوردشکنی تاریخی از مرز ۳۰ هزار دلار عبور کرد. و امروز (۱۴ دی ۹۹) نیز قیمت اتریوم پس از سه سال از ۱۰۰۰ دلار گذشت، تا شاهد یک هفته طلایی در دنیای ارزهای دیجیتال باشیم.

0 92

قیمت اتریوم در روز سوم از سال نوی میلادی، ابتدا برای اولین بار از مارس سال ۲۰۱۸ تا کنون از مرز ۸۰۰ دلار عبور کرد. و تنها چند ساعت پس از آن، قیمت این آلت‌کوین پرارزش از ۱۰۰۰ دلار گذشت. از ژانویه سال ۲۰۱۸ تا کنون، این اولین بار است که اتریوم قیمت ۱۰۰۰ دلار را تجربه می‌کند. افزایش قیمت اتریوم تا ۱۱۵۰ دلار نیز ادامه داشت. این اتفاق باعث شده تا برخی بر این گمان باشند که فصل آلت‌کوین‌ها بازگشته است.

نمودار قیمت اتریوم
نمودار قیمت اتریوم

اتریوم پس از بیت کوین پرارزش‌ترین ارز دیجیتال بازار کریپتوکارنسی‌هاست. با این حال که افزایش قیمت اتریوم به شدت بیت کوین نبود، اما این افزایش قیمت نیز در نوع خود چشمگیر است. همچنین لازم به ذکر است که قیمت بیت کوین در طی ساعات اخیر در حال نوسان بوده، و در زمان نگارش این مقاله، قیمت این پادشاه ارزهای دیجیتال در سایت کوین‌مارکت‌کپ ۳۰۲۶۴ دلار ثبت شده است. این در حالیست که در همین ساعات، اتریوم همچنان سیر صعودی خود را حفظ کرده است.

با این وجود، اتریوم هنوز نتوانسته رکورد تاریخی خود یعنی قیمت ۱۴۳۳ دلار که در ژانویه ۲۰۱۷ به آن دست یافته بود را بشکند. باید دید که با ادامه این روند صعودی، آیا اتریوم نیز خواهد توانست مانند بیت کوین از رکورد قیمت خود پیشی بگیرد یا خیر.

اتریوم در حال حاضر با قیمت ۹۵۹ دلار معامله می‌شود و حجم بازار آن بالغ بر ۱۰۴ میلیارد دلار است.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.