قانون گذاران کانادایی قوانین جدید ماینینگ رمز ارزها را معرفی کردند

Régie de l’énergie سازمان قانون گذاری حوزه انرژی منطقه کبک (Quebec) کانادا، قوانین جدید مربوط به استخراج کنندگان رمز ارز را تعیین کرد. تحت این قوانین جدید، سازمان Régie de l’énergie از شرکت تولیدکننده برق Hydro-Quebec خواسته بود تا ۳۰۰ مگاوات از انرژی تولیدی خود را به صنعت بلاک چین اختصاص دهد. شرکت‎ها برای بهره‎مندی از مزایای این انرژی اختصاصی باید فرآیند گزینش بر اساس چهار معیار تعیین شده را طی کرده و بر اساس آن رتبه بندی شوند.

0 118

Régie de l’énergie سازمان قانون گذاری حوزه انرژی منطقه کبک (Quebec) کانادا، قوانین جدید مربوط به استخراج کنندگان رمز ارز را تعیین کرد. این خبر در تاریخ ۲۹ آوریل توسط Hydro-Quebec، از بزرگ‎ترین تأمین کنندگان برق کانادا، اعلام شد.

تحت این قوانین جدید، سازمان Régie de l’énergie از شرکت تولیدکننده برق Hydro-Quebec خواسته بود تا ۳۰۰ مگاوات از انرژی تولیدی خود را به صنعت بلاک چین اختصاص دهد. در این اعلامیه توضیح داده شده است که “این ۳۰۰ مگاوات، افزون بر ۱۵۸ مگاوات اعطا شده توسط Hydro-Quebec، و ۲۱۰ مگاوات اعطا شده توسط توزیع کنندگان دیگر انرژی این شهر، به مشتریان فعلی‎ست”.

شرکت‎ها برای بهره‎مندی از مزایای این انرژی اختصاصی باید فرآیند گزینش بر اساس چهار معیار تعیین شده را طی کرده و بر اساس آن رتبه بندی شوند. این معیارها عبارتند از: تعداد شغل‎های ایجاد شده، تعداد کل حقوق بگیران مستقیم کسب و کار، ارزش سرمایه گذاری و بازیابی انرژی گرمایی. Hydro-Quebec در این اعلامیه اظهار داشت که این قوانین جدید، سازمان را قادر می‎سازد تا نرخ‎های قیمت انرژی عرضه شده به مشتریان را همچنان پایین نگه‎دارد.

کانادا بر اساس نوآوری‎های کریپتو، هزینه پایین انرژی، سرعت اینترنت بالا و ساز و کار قانونی مساعد، یکی از کشورهای پیشروی صنعت کریپتوکارنسی به شمار می‎آید. در اواخر جولای سال گذشته، Hydro-Quebec اظهار داشت که مازاد انرژی تولید شده در شهر کبک برابر با ۱۰۰ تراوات ساعت در طی ۱۰ سال است و قیمت انرژی در این شهر، جزء کمترین نرخ‎های انرژی در امریکای شمالی به حساب می‎آید.

در اواخر ماه ژوئن Hydro-Quebec قوانین جدیدی را برای شرکت‎های مرتبط با بلاک چین پیشنهاد داد که به موجب آن این شرکت‎ها برای دریافت انرژی ملزم به شرکت در مناقصه و تعیین تعداد شغل‎های ایجاد شده و سرمایه گذاری‎های مورد انتظار کسب و کار خود، به ازای هر مگاوات انرژی دریافتی هستند.

اخیراً مقامات شهر اونتاریو از ایالت اینیسفیل (Innisfil) کانادا اعلام کردند که در حال اجرای یک برنامه آزمایشی هستند که شهروندان را قادر می‏سازد مالیات خود را به وسیله بیت کوین پرداخت کنند. احتمالاً این برنامه به رمز ارزهای دیگر نظیر اتر (ETH)، لایت کوین (LTC)، بیت کوین کش (BCH) و ریپل (XRP) نیز قابل تعمیم خواهد بود.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.