قانون‌گذار تایوانی جهت تحت پوشش قرار دادن رمز ارز ها یک به‌روزرسانی برای قوانین AML ارائه می‌دهد

یک قانون‌گذار تایوانی تمایل دارد تا تراکنش‌های رمز ارزی را الزام کند تا از قوانین ضد پولشویی حاکم بر ابزارهای مالی سنتی تبعیت کند.

0 66

به این منظور، جیسون هسو (Jason Hsu) (که بعضا از وی به عنوان عضو رمز ارزی کنگره نام برده می‌شود)، متممی برای قانون ضد پولشویی این کشور پیشنهاد کرده است تا رمز ارز ها را نیز شامل شوند. بر اساس اطلاعیه مطبوعاتی، بر طبق پیشنهاد وی، این متمم شامل قوانین جدیدی برای رمز ارز‌ ها بوده و تلاش می‌کند تا به عموم مردم را در مورد این فناوری نوظهور آموزش دهد.

مطابق اطلاعیه مطبوعاتی، پیشنهاد هسو باعث می‌گردد که قوانین تایوان با رهنمودهای ضد پولشویی اتحادیه اروپا همسو شوند.

در ادامه می‌خوانیم:

پس از اجرایی شدن، صرافی‌های رمز ارز در تایوان مسئول اقدامات ضد پولشویی خواهند بود. بر همین اساس، بازخوردهای مشتریان، ثبت سوابق تراکنش‌ها و گزارش تراکنش‌های مشکوک همگی به عنوان تعهدات ضد پولشویی دسته‌بندی می‌گردند.

هسو طی اظهاراتی بیان کرد: هدف از این اقدام حمایت از فناوری بلاکچین و ارزهای رمز‌نگاری شده همزمان با توسعه آن‌ها است.

در حالی که هسو قصد دارد تا از توسعه فضای رمز ارز حمایت کند، وی اشاره کرد که «تمامی افراد حاضر در این فضا، باید در قبال این اکوسیستم رو به رشد مسئول باشند.»

به این منظور، او همچنین پیشنهاد داد تا سازمان‌های خودتنظیم تشکیل شوند. بر اساس اطلاعیه مطبوعاتی، به باور وی، سازمان‌های رمز ارز باید از برخی استانداردهای لازم تبعیت کنند.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.