فین هاب SEC مجمع عمومی دارایی‎ های دیجیتال بلاک چین را در ماه می میزبانی می‎کند

سازمان SEC اعلام کرد که فین هاب (مرکز استراتژیک نوآوری و تکنولوژی اقتصادی این کمیسیون) در ماه می، میزبان مجمع عمومی “انجمن فینتک” خواهد بود. این مجمع با هدف ، ایجاد ارتباط و درک بیشتر درباره مسائل مربوط به DLT و دارائی‎های دیجیتال،برگزار خواهد شد.

0 77

کمیسیون تنظیم مقررات اوراق بهادار و صرافی‎های ایالات متحده امریکا (SEC) طی انتشار خبری در 15 مارس، اعلام کرد که میزبانی یک مجمع عمومی حول موضوع تکنولوژی دفتر کل توزیع شده (DLT) و دارایی‎های دیجیتال را در ماه می برعهده دارد.

مرکز استراتژیک نوآوری و تکنولوژی اقتصادی این کمیسیون (Finhub)، این رویداد (با نام انجمن فینتک) را برای برگزاری در 31 می 2019 سازماندهی کرده است. خبر منتشر شده حاکی از این است که این مجمع شامل کارشناسان صنعت به عنوان اعضای شرکت کننده اصلی‎ست و “هدف از برگزاری این انجمن، ایجاد ارتباط و درک بیشتر درباره مسائل مربوط به DLT و دارائی‎های دیجیتال است.”

با توجه به متن اعلامیه، موضوعات تحت پوشش در طول برگزاری این انجمن شامل عرضه اولیه سکه‎ها، پلتفرم‎های رمز ارز، “نوآوری‎ های DLT و چگونگی تأثیر این تکنولوژی‎ها بر سرمایه گذاران و بازار” خواهد بود.

آژانس SEC گزارش می‏دهد که این مجمع، دومین رویداد از سری رویدادهای فینتک است و اولین رویداد در نوامبر 2016 برگزار شده بود.

در این اعلامیه اشاره شده که قرار است این رویداد (که شرکت در آن برای عموم آزاد است)، در ستاد SEC در واشنگتون دی.سی برگزار شود.

همان‎طور که پیش‎تر گزارش شده بود، فین هاب در پاییز 2018 و با هدف تسهیل مشارکت آژانس در زمینه‎های مرتبط با فینتک (شامل DLT و دارائی‎های دیجیتال) تأسیس شد.

SEC در این هفته نیز اعلام کرد که فین هاب میزبان سلسله ملاقات‎های محلی چهره به چهره در سراسر کشور با هدف مشارکت فعالانه در فعالیت‎های کریپتو و آشنایی با جامعه گسترده‎تر فینتک، خواهد بود. اولین ملاقات برنامه ریزی شده، 26 مارس، در دفتر ناحیه‎ای SEC در منطقه سانفرانسیسکو برگزارخواهد شد.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.