فروشگاه بازی Fortnite اعلام کرد که پذیرش کوین‌‌های مونرو اتفاقی بوده است

قبلا گزارش شده بود که رمز ارز مونرو نیز به عنوان یکی از گزینه‌‌های پرداختی در فروشگاه بازی Fortnite در دسترس است. مدیرعامل این فروشگاه امروز اعلام کرد که این امر کاملا اتفاقی بوده و آن‌ها در حال برداشتن مونرو از لیست این فروشگاه هستند. اعلام این خبر باعث بی‌‌ثباتی قابل توجهی در بازار مونرو شده است.

0 80

بر اساس گزارشات منتشر شده، پس از اعلام اتفاقی بودن قرارگیری رمز ارز مونرو در میان گزینه‌‌های پرداخت فروشگاه بازی آنلاین Fortnite، بازار این کریپتو دچار کمی بی‌‌ثباتی شد.

Epic Games، که بازی محبوب Fortnite را ساخته است، در ماه دسامبر فروشگاه آنلاین خود با نام Retail Row را افتتاح کرد.

طبق گفته‌‌های مدیرعامل Epic Games، تیم سوینی، مونرو “به صورت اتفاقی” وارد گزینه‌‌های پرداختی فروشگاه شده بود و اکنون توسعه‌‌دهندگان ما در حال برداشتن آن هستند.

وی روز شنبه در توییتر خود اعلام کرد، “ما با یکی از شرکای خود برای افتتاح فروشگاه همکاری کردیم و در فرآیند انجام کارها مونرو به صورت اتفاقی وارد جریان شده بود”.

“بسیاری از ما در Epic Games طرفدار زیرساخت‌‌های غیرمتمرکز رمز ارزها هستیم، اما قبل از وارد کردن آن‌ها به چنین فضای گسترده‌‌ای که دارای گیمرهای جوان نیز هست، به آماده‌‌سازی و ایمنی بسیار بیشتری نیاز دارد”.

طرفداران و عوامل اجرایی مونرو مانند توسعه‌‌دهنده آن ریکاردو اسپاینی از این اخبار استقبال کرده بودند. اسپاینی حتی ادعا کرده بود که Epic به دلیل عدم وجود حریم خصوصی در بیت کوین از این رمز ارز در پرداخت‌‌های خود استفاده نکرده است.

حتی شایع شده بود که Epic Games قراردادی را با پلتفرم پرداخت رمزارزی GloBee در مورد مونرو به امضاء رسانده بود، که البته توسط سوینی تکذیب شد.

وی اضافه کرد، “شایعات زیادی در این مورد وجود دارند. نه، Epic هیچ شریک رمز ارزی ندارد و در حال حاضر به چنین چیزی فکر نمی‌‌کند”.

طبق داده‌‌های CoinMarketCap، مونرو در روز اعلام خبر پذیرش توسط Epic Games شاهد افزایش قیمت ۱۰ درصدی بود و اکنون با تکذیب آن‌ها مقداری از سود قبلی خود را از دست داده است.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.