طرح تجاری بانک‌های کره جنوبی برای پرداخت‌های ریپل در سال 2019

بانک‌های بزرگ کره جنوبی از جمله بانک‌های woori و shinhan و همچنین چند بانک اینترنتی، به دنبال عملی کردن یک طرح ژاپنی آزمایش شده به منظور معرفی تکنولوژی ریپل برای پرداخت‌های بین المللی هستند. این طرح ژاپنی که بین ریپل و sbi group صورت گرفت، برای اجرایی شدن در حال تست و بررسی‌های لازم است.

0 111

بانک Woori در کره جنوبی قصد دارد سیستم ارسال وجه مبتنی بر ریپل را در سال جاری معرفی کند این سیستم در واقع یک شبکه انتقال وجه مبتنی بر ارزهای دیجیتال است.

به دنبال نتیاج مثبت آزمایش تراکنش به وسیله اداره استراتژی دیجیتالی که تست‌های اولیه را در ماه ژوئن انجام داد. بانک‌ها در حال حاضر به دنبال معرفی تکنولوژی ریپل برای پرداخت‌های بین المللی هستند.

این طرح ژاپنی بین ریپل و SBI Group صورت گرفت و سه موسسه دیگر در آزمون شرکت کردند.

شینهان (shinhan) دومین بانک بزرگ کره جنوبی هم در هیئت مدیره این تیم قرار دارد ویک مقام رسمی بانک woori به chusanBiz اظهار کرد که :

“چون نتایج آزمایش‌ها خوب و رضایت بخش بود بسیاری از بانک‌های تجاری در ژاپن از این سیستم استفاده می‌کنند.”

“چندین بانک از قبیل دو یا سه بانک خیلی بزرگ و بانک‌های ایترنتی حرفه‌ای تلاش می‌کنند تا این عمل را معرفی کنند”.

ریپل با وجود ارز دیجیتال xrp ، یک ماه موفقیت آمیز در پیش دارد و با وجود اینکه مقدار قابل توجهی از منابع ارزهای دیجیتالxrp را از دست داد ولی در اواسط فوریه این شرکت اعلام کرد اتحادیه یورو به دنبال استفاده از تکنولوژی شان برای کاهش زمان و هزینه مربوط به نقل و انتقالات بین المللی است .

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.