ضرر خالص 272.7 میلیون دلاری بانک سرمایه گذاری رمز ارز Galaxy Digital در سال 2018

بانک سرمایه گذاری رمز ارز Galaxy Digital طی گزارشی اعلام کرد که در سال 2018 متحمل ضرری 272.7 میلیون دلاری شده است. مایکل نووگراث (Michael Novogratz) مدیرعامل این بانک اعلام کرد که رشد دارائی‎های رمز ارز از ابتدای سال مالی جدید تا به امروز، به مجموع درآمد سالیانه این بانک کمک قابل توجهی کرده است.

0 97

بانک سرمایه گذاری رمز ارز Galaxy Digital طی گزارشی در تاریخ 29 آوریل اعلام کرد که در سال 2018 متحمل ضرری 272.7 میلیون دلاری شده است.

طبق گزارش سایت خبری The Block، مایکل نووگراث (Michael Novogratz) مدیرعامل این بانک گفت که سه ماهه پایانی سال 2018 برای صنعت کریپتو، “شبیه به قسمت اخیر سریال بازی تاج و تخت (Game of Thrones)، پر از خشونت و بی‎رحمی بود”.

او همچنین طی کنفرانسی به سهام‎داران این بانک گفت:

نتایج بدست آمده در سال 2018 به هیچ وجه خوب نبود... اما این موضوع برای من کمی فریبنده است؛ زیرا آن‎چه که برای من مهم است آن است که ضرر عملیاتی ما چه میزان بوده و اینکه در دفاتر حسابداری خود چه نتایجی کسب کرده‎ایم

نووگراث افزود، “هدف بانک Galaxy Digital آن است که کسب و کار عملیاتی ما را تا حد ممکن به سودآوری نزدیک کند”. و همچنین گفت که در سال 2019 پیشرفت‎های خوبی حاصل شده است.

وی بدون اشاره دقیق به نتایج، اظهار داشت که در آغاز سال جاری “افزایش قابل ملاحظه‎ای در فعالیت خطوط تجاری خود داشتیم” و همچنین افزود، رشد دارایی‎های رمز ارز از ابتدای سال مالی جدید تا به امروز، به مجموع درآمد سالیانه ما کمک قابل توجهی کرده است.

این بانک در پایان ماه نوامبر 2018 تأیید کرد که در 9 ماه ابتدایی سال، به میزان 136 میلیون دلار ضرر خالص داشته است و مقایسه این عدد با ضرر خالص نهایی سال 2018 نشان می‎دهد که میزان این ضرر در بازه سه ماهه پایانی سال، دو برابر شده است.

با این وجود، نووگراث درباره آینده بلند مدت بیت کوین خوش‎بین است. وی در ماه فوریه پیش‏بینی کرد که بیت کوین به طلای دیجیتال تبدیل خواهد شد و قیمت میان مدت احتمالی آن را 8000 دلار تخمین زد.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.