صرافی Voltaire به ازای هر معامله، پاداش کاربران را با BCH پرداخت می‎کند

صرافی Voltaire از ایجاد ‎مشوقی جدید به نام Cashback برای معامله‎گران ثبت نام شده، خبر داد که به موجب آن، معامله‎گران، به میزان 0.2 درصد از ارزش هر معامله‎ی انجام شده در Voltaire، پاداش خواهند گرفت و این پاداش انباشته، به صورت بیت کوین کش به کیف پول آن‎ها واریز خواهد شد. جرمانوویچ، مدیرعامل Voltaire معتقد است، قابلیت افزوده شده‎ی Cashback ، اتفاقی شگفت انگیز و نوآورانه در اکوسیستم بیت کوین کش است.

0 78

در تاریخ 8 مارس، صرافی Voltaire مستقر در لندن، از ایجاد ‎مشوقی جدید برای معامله‎گران ثبت نام شده، خبر داد که به موجب آن، معامله‎گران به ازای هر معامله‎ی انجام شده در پلتفرم، می‎توانند BCH به‎دست آورند. طبق اعلامیه‎ی والتیر که همه‎ی جفت‎های معاملاتی صرافی خود را بر پایه‎ی BCH بنا نهاده، کاربران به میزان 0.2 درصد از هر معامله، پاداش خواهند گرفت و این پاداش به صورت بیت کوین کش به آنان پرداخت خواهد شد.

Voltaire اکنون مشوق Cashback را به ازای هر معامله به کاربران خود پیشنهاد می‎دهد

صرافی Voltaire پاداش جدید خود برای معامله‎گران را معرفی کرد. Voltaire یک پلتفرم معامله‎ی رمز ارز است که تمام جفت‎های معاملاتی خود را بر مبنای BCH پایه‎گذاری کرده و در سپتامبر 2018 تأسیس شد. این صرافی در حال حاضر، دو نوع بازار معاملاتی را ارائه می‎دهد (BTC/BCH و BSV/BCH)؛ اما در آینده‎ی نزدیک این پلتفرم معاملاتETH/BCH و LTC/BCHرا نیز اجرا خواهد کرد. در حال حاضر Voltaire برنامه‎ای تشویقی با نام Cashback را به ویژگی‎های خود افزوده است که کسب 0.2 درصد از هر معامله‎ انجام شده را برای کاربران ممکن می‎سازد. پاداش BCH انباشته، به کیف پول صرافی کاربر ارسال خواهد شد. قابلیت Cashback به‎طور پیش‎فرض بر روی تمامی جفت‎های معاملاتی ارائه شده توسط Voltaire، فعال می‎گردد.

Trading Platform Voltaire Rewards Users With BCH for Every Trade صرافی Voltaire.cash از BCH به‎عنوان جفت معاملاتی اصلی، پشتیبانی می‎ کند.

طبق اعلامیه‎ی شرکت “0.2 درصد از ارزش هر میکر اوردر (maker order) ساخته شده در Voltaire به صورت مستقیم در کیف پول او ایجاد خواهد شد. در عمل این بدان معنی‎ست که اگر کاربر، سفارشی برای خرید بیت کوین ثبت کند، آن‎ها 0.2 درصد از ارزش سفارش را به‎صورت بیت کوین کش به او بازخواهند گرداند و تمامی دریافتی کاربر، از بخش کیف پول در پروفایل شخصی او قابل دسترس خواهد بود.”

این صرافی همچنین شرح داد که Voltaire به گسترش تیم خود ادامه خواهد داد و پروژه‎های بلندپروازانه‎تری را نیز برنامه‎ریزی کرده است. طبق اعلام Voltaire، این استارت‎آپ درانتظار سرمایه‏گذاری بر روی Q2 است که به تقویت اهداف این پلتفرم کمک خواهد کرد. طبق اظهارات منتشر شده از سوی این صرافی،”چندین سرمایه‏گذار استراتژیک و سازمانی، برای سرمایهگذاری در جهت رشد Voltaire ابراز علاقه کرده‎اند.” Voltaire پیش از این نیز سرمایه‎ی اولیه خود را از شتاب‎دهنده‎ی Think, Try it, Do که توسط دانشگاه اکستر حمایت شده است، دریافت کرد.

Trading Platform Voltaire Rewards Users With BCH for Every Trade

موتور تجاری Voltaire، پاداش‎های cashback را در سمت چپ پایین تصویر نشان می‎دهد.

مدیرعامل Voltaire: “BCH راه حل قویتری برای مقیاس گذاری ارائه می‎دهد”

سمیون جرمانوویچ (Semyon Germanovich) بیست و یک ساله، یکی از بزرگترین طرفداران اکوسیستم BCH است. وی معتقد است که برنامه‎ی Cashback مشوقی بزرگ در طول زمستان کریپتو است. جرمانویچ بنیان‎گذار Voltaire اظهار داشت

هنگامی که بازار نزولی است، بهترین کاری که می‎توان انجام داد این است که سخت کار کنیم، ابتکار عمل را به دست بگیریم و ارزش ایجاد کنیم. عرضه‌ی Cashback در Voltaire، اتفاقی شگفت انگیز و نوآورانه در اکوسیستم بیت کوین کش است. بیت کوین کش، راه حل فنی قوی تری برای مقیاس‎گذاری ارائه می‎دهد

جرمانوویچ افزود:

کارمزد بالای معاملات و پردازش بسیار آهسته، همان‎طور که در سال 2017 دیدیم، تأثیرات فاجعه‎باری بر تجربه‎ی پرداخت و تجارت دارند. ما بیت کوین کش را انتخاب کردیم، زیرا معتقدیم که کارآمدترین و سریع‎ترین تکنولوژی برای استفاده در پرداخت و معاملات است.

صرافی‏ های اندکی مانند Voltaire وجود دارند که بازارهای خالص BCH را ارائه می‎دهند؛ بنابراین علاقه‎مندان به BCH از زمان راه‎اندازی، از این پلتفرم بازدید می‏کنند. در حال حاضر پلتفرم‎های معاملاتیPanda Exchange و Coinex نیز بخشی از بازارهای BCH را ارائه می‎دهند؛ اما باید درنظر داشت که آن‎ها بخش‎هایی از بازارهای BTC و ETH را نیز ارائه می‎دهند. با پاداش 0.2 درصدی BCH به ازای هر maker order ثبت شده بر روی Voltaire، این مشوق، نظر معامله‎گران بیشتری را به بازدید از این صرافی جلب می‎کند. این صرافی در پایان اشاره کرد “بر طبق ارزش اصلی Voltaire مبنی بر شفافیت، محاسبه‏ گری برای کاربران ساخته شده که به آن‎ها این امکان را می‎دهد که بتوانند درآمد بالقوه‎ی بیت کوین کش حاصل از معاملات در Voltaire را محاسبه کنند.”

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.