صرافی OKEx، ریپل و بیت کوین کش را به لیست پلتفرم مشتری-به-مشتری اضافه می‌‌کند

طبق گزارشی که در تاریخ 22 ماه فوریه با کوین تلگراف به اشتراک گذاشته شد، صرافی OKEx‌‌، ریپل (XRP) و بیت‌کوین کش (BCH) را به لیست پلتفرم معامله مشتری-به-مشتری (C2C) اضافه می‌‌کند.

0 100

OKEx‌‌، که از لحاظ حجم معامله در زمان انتشار این خبر، سومین بازار معامله کریپتو است، اکنون این امکان را برای کاربران فراهم ساخته است که بتوانند به خرید و فروش XRP و BCH با پنج ارز پشتیبانی شده فیات از جمله پوند انگلیس، انگلیس چین (CNY)، دونگ ویتنام (VND) ، روبل روسیه (RUB) و بات تایلندی (THB) در پلتفرم معامله C2C OKEx‌‌ بپردازند.

بات تایلند در اواسط ماه فوریه به پلتفرم C2C صرافیOKEx‌‌ اضافه شد.

در اعلامیه آمده است که طی جدیدترین ارتقائی که قرار است صورت بگیرد، تمام خدمات ارائه شده در پلتفرم C2C OKEx‌‌ به صورت عادی باقی خواهند ماند. این پلتفرم به کاربران اجازه می‌‌دهد تا با نرخ تبادل و روش پرداخت انتخابی خود سفارش ثبت کنند و با کارمزد تراکنش صفر، به خرید یا فروش کریپتو با سایر کاربرانی که از فیات استفاده می‌‌کنند بپردازند.

اخیرا بزرگترین کریپتوکارنسی پشتیبانی شده، بیت کوین (BTC)، استیبل کوین بزرگ تتر (USDT)، آلتکوین برتر اتریوم (ETH) و لایت کوین (LTC) که از لحاظ سرمایه بازار پنجمین کریپتوکارنسی برتر دنیا است به لیست اضافه شدند.

در همین حین، OKEx‌‌ در مورد حذف سه نوع کریپتوکارنسی خبر داد: در 25 فوریه، OKEx‌‌ پشتیبانی از نئو (NEO)، و کیوتام (QTUM) و (Exchange Union (XUC را متوقف خواهد کرد.

اخیرا، OKEx‌‌ چهار جفت مشتقه کریپتو جدید را به پلتفرم خود اضافه کرده و امکان معامله بیت کوینBSV) SV)، کیوتام، دش (DASH) و نئو با بیت کوین و تتر را در حاشیه‌‌ با گزینه اهرم 3x فراهم ساخته است.

کوین XRP که اخیرا به فهرست این پلتفرم اضافه شده و از لحاظ سرمایه بازار سومین کریپتوکارنسی برتر دنیا است، در ژانویه جایگاه خود به عنوان برترین کوین را از دست داد. به تازگی، مدیر عامل و مدیر شرکت خدمات مالی ژاپن SBI Holdings، از ریپل به عنوان یکی از دلایل خوش بینی در مورد آینده صنعت کریپتو یاد کرد.

بیت‌کوین کش، یک کریپتوکارنسی که در نتیجه هارد فورک بیت کوین در اوت 2017 ساخته شد، در حال حاضر از لحاظ سرمایه بازار رتبه ششم را دارد. اخیرا، صرافی بزرگ کریپتوکارنسی آمریکایی و ارائه دهنده خدمات کیف پول کوین بیت، BCH را به کیف پول کوین بیس اضافه کرد.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.