صرافی کوین بیس بیت کوین را به برنامه کیف‌پول خود اضافه کرد

با توجه به خبری که در ۵ فوریه منتشر شده است، کوین بیس، صرافی رمز ارز آمریکایی بیت‌کوین را به برنامه کیف‌پول خود افزوده است.

0 89

در ماه اوت ۲۰۱۸، کوین بیس اعلام کرد که مرورگر و کیف‌پول متن‌باز Toshi را با تغییرات و برخی قابلیت‌های جدید با برند کوین بیس به بازار عرضه خواهد کرد.

همان‌گونه که این صرافی توضیح داده، کیف‌پول کوین‌بیس کمی متفاوت از برنامه اصلی (Coinbase.com) است. در Coinbase.com امکان ذخیره کلید خصوصی وجود دارد اما در کیف‌پول کوین بیس کاربران رمز ارز خود را به وسیله کلید خصوصی منحصر به فردی محافظت می‌کنند.

بروزرسانی جدید کیف‌پول کوین بیس برای اندروید و iOS در هفته آینده انجام خواهد شد. به محض این‌که کاربران تصمیم به دریافت سکه کنند، پشتیبانی از بیت کوین انجام خواهد شد. کلیدهای خصوصی کاربران در تلفن همراه با استفاده از فناوری Secure Enclave رمزنگاری خواهد شد.

خبر مذکور گزارش می‌دهد که این کیف‌پول از آدرس‌های SegWit و Legacy و شبکه آزمایشی بیت کوین پشتیبانی می‌کند. همچنین قرار است که بیت‌کوین کش، لایت کوین و دیگر رمز ارز های بزرگ نیز به این کیف‌پول افزوده شوند.

روز گذشته نیز کوین بیس قابلیت خرید رمز ارز ها به وسیله ارزهای فیات در اتحادیه اروپا را از طریق سیستم PayPal راه‌اندازی کرد.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.