صرافی کریپتو OKEx چهار جفت تجاری جدید را اضافه کرد

با توجه به خبری که کوین‌تلگراف در ۱۹ منتشر کرده است، صرافی رمز ارز مستقر در مالت، به تازگی چهار جفت تجاری را به پلتفرم خود اضافه کرده است.

0 92

OKEx سومین صرافی بزرگ رمز ارز از نظر حجم دادوستد است که اعلام کرده بیت‌کوین QTUMSV، دش و نئو را در ازای بیت کوین یا تتر با حاشیه 3x اهرم مالی را در پلتفرم خود فهرست کرده است.

اهرم مالی، اصطلاحی است برای اشاره به نوعی روش تکثیر کردن سود یا زیان است. به عبارت دقیق‌تر اهرم مالی به معنی قرض کردن پول به منظور چندبرابر کردن درآمد حاصل از دادوستد است. نمونه ایجاد اهرم مالی: فرض کنید ۱۰ سکه دارید و با آن معامله‌ای می‌کنید که یک سکه سود خالص برای شما به ارمغان می‌آورد.

ماه گذشته این صرافی هفت رمز ارز جدید را به صرافی خود اضافه کرد که عبارت‌اند از: بیت‌کوین کش، بیت‌کوین SV، EOS، اتریوم کلاسیک، اتریوم، لایت کوین و ریپل.

همان‌گونه که کوین‌تلگراف در ۴ دسامبر نوشت، صرافی دارایی‌های دیجتال OKEx قبلا یک محصول مشتق شده را به نام مبادله دائمی را که از بیت کوین به دلار آمریکا با 100x اهرم مالی پشتیبانی می‌کند، اضافه کرده است. در ماه ژانویه این صرافی اعلام کرد که قراردادهای تازه‌ای برای پشتیبانی از 40x اهرم مالی به پلتفرم خود خواهد افزود. اما تا به امروز تنها گزینه 3x اهرم مالی ارائه شده است.

در دسامبر سال گذشته نیز صرافی Bitfinex اعلام کرد که حاشیه دادوستد برای استیبل کوین تتر در برابر دلار راه‌اندازی کرده است.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.