صرافی رمز ارز Coinfloor معامله قراردادهای آتی بیت کوین را راه اندازی می‌‌کند

CoinfloorEX، یکی از واحدهای صرافی رمز ارز بریتانیایی Coinfloor‌‌، مجددا سازماندهی شده است تا معامله قراردادهای آتی بیت کوین فیزیکی را در بازار آسیا ارائه دهد. مدیر عامل شرکت در مصاحبه با بلومبرگ در روز دوشنبه، 7 ژانویه به این موضوع اشاره کرد.

0 81

کوین فلکس (CoinFLEX) که برند جدید – و مخفف بورس وام دهی و معاملات آتی کوین– است متعلق به یک کنسرسیوم است که از افرادی مثل راجر ور (Roger Ver)، یکی از اولین کارآفرینان بیت کوین (BTC) و طرفدار جنجالی‌‌ترین هارد فورک بیت‌کوین کش (BCH) تشکیل شده است.

کنسرسیوم پشت کوین فلکس شامل یکی دیگر از اولین سرمایه گذاران BTC، مایک کومارانسکی (Mike Komaranski)، شرکت بانکداری سرمایه گذاری ایالات متحده دراگون فلای کپیتال ( Dragonfly Capital)، یک شرکت مادر پلتفرم کریپتو بریتانیایی CoinShares و اشخاص دیگر نیز است.

طبق گفته بلومبرگ، سرمایه گذاری جدید در هنگ کنگ مستقر خواهد شد و مارک لمب (Mark Lamb)، یکی از بنیانگذاران Coinfloor‌‌، مدریت آن را به عهده خواهد گرفت. این شرکت از ابتدای ماه فوریه قراردادهای آتی بیت‌‌کوین، بیت‌‌کوین کش و اتریوم را برای سرمایه گذاران خرده فروشی که در آسیا مستقر هستند، ارائه خواهد کرد.

لمب در مصاحبه با بلومبرگ گفت که تمام قراردادهای آتی این شرکت به صورت فیزیکی تحویل داده خواهد شد. به محض اینکه یک قرارداد منقضی شود، به جای پرداخت نقدی، به مشتریان رمز ارز داده می‌‌شود. بلومبرگ این را به عنوان تمایزی مهم در “بازارهای رمز ارز فاقد نظارت” در نظر می‌‌گیرد.

در ماه اوت 2018، اپراتور بورس اوراق بهادار نیویورک (NYSE)، Intercontinental Exchange (ICE) اعلامیه‌‌ای در مورد راه اندازی بکت، که پلتفرم خود این بورس برای معامله قراردادهای آتی بیت کوین است، منتشر کرد.

این شرکت اخیرا اولین دوره مالی خود را با افزایش سرمایه به مبلغ 5/ 182 میلیون دلار از 12 شریک و سرمایه گذار بسته است، و پیش بینی می‌‌کند که در اوایل سال 2019، پلتفرم خود را به محض اینکه توسط کمیته بازرگانی آتی کالا (CFTC) ایالات متحده تأیید شود، راه اندازی کند.

در اکتبر سال 2018، گزارش‌‌ها نشان داد که Coinfloor‌‌ تقریبا 40 کارمند خود را در راستای بازسازی کسب و کار از کار برکنار کرده است. اوبی ان ووسو (Obi Nwuso)، مدیر عامل بورس، اظهار داشت که این شرکت از “تغییر کارکنان و زوائد” رنج می‌‌برد.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.