صرافی رمز ارز Bittrex دسترسی کاربران آمریکایی به 32 رمز ارز را مسدود خواهد کرد

فضای رمز ارزها از جمله بازارهایی است که کاربران آمریکایی همیشه در آن از تمامی مزایا برخوردار نیستند. صرافی رمز ارز Bittrex در آخرین اعلامیه خود به این موضوع دامن زده و اظهار داشته است که دسترسی به 32 رمز ارز شامل QTUM برای کاربران ساکن ایالات متحده مسدود خواهد شد. در این اعلامیه آمده است که 32 رمز ارز مذکور همچنان در پلتفرم Bittrex International موجود خواهند بود.

0 77

صرافی رمز ارز Bittrex اعلام کرد که کاربران آمریکایی دیگر قادر نخواهند بود از 32 رمز ارز برای معاملات خود استفاده کنند و دسترسی این کاربران به 32 رمز ارز مسدود خواهد شد این خبر روز 7 ژوئن توسط Bittrex اعلام شد.

بر اساس این اعلامیه، بعد از تاریخ 21 ژوئن، معامله‌‌کنندگان آمریکایی دیگر قادر نخواهند بود به لیستی از رمز ارزها شامل QTUM و STORJ دسترسی داشته باشند که در پلتفرم این صرافی قرار دارند.

بعد از اجرایی شدن این تغییر، مشتریان آمریکایی قادر نخواهند بود رمز ارزهای مربوطه را خرید و فروش کنند و همچنین تمامی سفارشات فعال شامل این دارایی‌‌ها لغو خواهند شد. هنوز هم قابلیت‌‌های محدودی در مورد این رمز ارزها در اختیار مشتریان آمریکایی قرار خواهد گرفت و این کوین‌‌ها به پلتفرم بین‌‌المللی Bittrex انتقال خواهند یافت:

مشتریان آمریکایی می‌‌توانند توکن‌‌/کوین‌‌های مورد نظر را برداشت یا در کیف پول Bittrex نگهداری کنند، البته تا زمانی که Bittrex International از آنها پشتیبانی به عمل آورد.

پلتفرم Bittrex International بخش اروپایی صرافی Bittrex است که توکن‌‌های ویژه‌‌ای را لیست‌‌بندی می‌‌کند – این دسته‌‌ از کوین‌‌ها برای کاربران آمریکایی در دسترس نیستند.

همانطور که کوین‌‌تلگراف در اواسط ماه مارس گزارش داد، صرافی Bittrex اولین عرضه اولیه کوین (ICO) خود را لغو کرد، که قرار بود در Bittrex International برگزار شود.

همچنین هفته گذشته نیز گزارش شد که صرافی غیرمتمرکز ایجاد شده توسط بایننس (Binance) دسترسی کاربران از 29 کشور دنیا شامل ایالات متحده به پلتفرم خود را مسدود کرده است.

همانطور که کوین‌‌تلگرف در هفته جاری گزارش داد، حجم معاملات بیت کوین‌‌ در صرافی رمز ارز کوین بیس (Coinbase) با ثبت 263,000 بیت کوین‌‌ در روز 12 مه رکوردی جدید را ثبت کرد. این رکورد از 4 فوریه 2018 تاکنون مشاهده نشده بود.

منبع

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.