صرافی رمز ارز کوین بیس از XRP برای پلتفرم خرده فروشی و اپلیکیشن‎های موبایل پشتیبانی می‎کند

کوین بیس طی پستی جدید اعلام کرد که از رمز ارز XRP برای پلتفرم خرده فروشی و اپلیکیشن‎های موبایل پشتیبانی می‎کند. بدین‎ترتیب کاربران کوین بیس در بسیاری از مناطق دنیا قادر خواهند بود همه‎ی عملیات مالی ممکن را از طریق XRP در این صرافی انجام دهند.

0 98

کوین بیس، صرافی عمده‎ی رمز ارز ایالات متحده از XRP ریپل برای پلتفرم خرده فروشی و اپلیکیشن‎های موبایل پشتیبانی می‎کند. کوین بیس این پیشرفت را طی پستی در تاریخ ۲۸ فوریه در وبلاگ خود منتشر کرد.

این خبر حاکی از آن است که کاربران کوین بیس از این پس قادر خواهند بود عملیات خرید، فروش، تبدیل، دریافت، و ذخیره‎ی XRP را هم در حساب کاربری وبسایت کوین بیس و هم در اپلیکیشن‎های اندروید و IOS خود انجام دهند.

این سرویس در اکثر مناطق قابل دسترسی خواهد بود، اگرچه طبق معمول در ابتدای کار برای کاربران ساکن انگلیس و ایالت نیویورک، قابل دسترسی نخواهد بود.

در ۲۵ فوریه کوین بیس، پشتیبانی از XRP در پلتفرمCoinbase Pro را اعلام کرد. کوین بیس در این اعلامیه اظهار داشت همه‎ی عملیات مالی ممکن از طریق XRP ، برای کاربران ساکن ایالات متحده آمریکا، کانادا، اتحادیه اروپا، انگلیس، سنگاپور و استرالیا در دسترس خواهد بود و این خدمات در آینده به سایر کشورها نیز گسترش خواهد یافت.

طبق اخبار موجود، شرکت تحقیقاتی Diar در حوزه‎ بلاکچین گزارشی منتشر کرد که نشان می‎دهد XRP در حال نقض یکی از قوانین کوین بیس است. طبق این گزارش، کوین بیس در قانون “چارچوب دارایی‎های دیجیتال” خود اظهار می‎دارد که “سهام تحت مالکیت تیم، سهامی جزئیست.” ؛ این درحالی‎ است که ریپل مدعی است که حدود ۶۰% موجودی سپرده را در اختیار داشته و برای انتشار آن برنامه ریزی می‏کند.

XRP درحالی که تنها ۰.۴ درصد در روز و در حدود $$۰.۳۱۳ در زمان انتشار این خبر، معاملات داشته (طبق آمار کوین ‎مارکت کپ)، هنوز به این گزارش واکنشی نشان نداده است. آلتکوین، امروز سراشیبی بزرگی را تا پیش از بازیابی تجربه کرد به گونه‎ای که تا ساعات ابتدایی روز، به میزان $۰.۳۰۹ ریزش داشته است.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.