صرافی رمز ارز بایننس به زودی گزینه معاملات مارجین را به کاربران ارائه می‌کند

معاملات مارجین (Margin Trading) از جذابترین گزینه های سرمایه گذاری برای معامله کنندگان بزرگ هستند که چندی پیش راه خود را به فضای کریپتو پیدا کردند. صرافی رمز ارز بایننس نیز اعلام کرده است که به زودی رابط کاربری جدید خود را به همراه این گزینه در اختیار کاربران قرار خواهد داد.

0 97

بر اساس بروزرسانی منتشر شده توسط صرافی رمز ارز بایننس (Binance) در رسانه های اجتماعی در روز 24 مه، این شرکت گزینه معاملات مارجین (Margin Trading) را در اختیار کاربران خود قرار داده است.

صرافی بایننس به عنوان بخشی از تغییرات خود که باعث به وجود آمدن محصولاتی جدید مانند صرافی غیرمتمرکز خواهد شد، تصاویری را از رابط کاربری خود منتشر کرده است.

این رابط کاربری از دو حالت سفید و سیاه تشکیل شده و توسعه دهندگان نیز از گزینه معاملات مارجین برای تصاویر تبلیغاتی استفاده کرده اند.

چنگپنگ ژائو، مدیرعامل بایننس، طی جلسه “طرح سوالات” که اوایل ماه جاری برگزار شد تایید کرد که گزینه معاملات مارجین به زودی در این صرافی فعال خواهد شد.

وی اذعان داشت، “مشغول کار بروی سیستم مارجین هستیم و به زودی راه اندازی خواهد شد.” وی اضافه کرد که این ویژگی در ابتدا برای معامله کنندگان بزرگ فعال خواهد شد تا در امتحان آن به ما کمک کنند. ژائو عنوان کرد:

پلتفرم مارجین را به تدریج ارائه خواهیم داد؛ در واقع هم اکنون تیم ما در حال تست کردن این سیستم است.

بایننس با قدرت هرچه تمامتر مسائل مربوط به رخنه امنیتی خود در اوایل ماه مه را پایان داد. هکرها در آن زمان حدود 41 میلیون دلار از این صرافی به سرقت بردند.

اگرچه این اتفاق بازارهای مختلف را کمی متشنج کرد، اما نظرها برگشت و بایننس در عرض یک هفته عملکرد کامل خود را به دست آورد و بهبودهایی را نیز به سیستم خود اضافه کرد.

این صرافی گزینه سپرده گذاری و برداشت پول را از روز 15 مه دوباره در اختیار کاربران قرار داد.

معاملات مارجین به دارندگان حساب صرافی اجازه میدهد از تراز فعلی خود به عنوان وثیقه استفاده کرده و امکان سودهای بالاتر را در اختیار داشته باشند، اما از سوی دیگر ریسک بسیار بالایی در این نوع معاملات وجود دارد. بعضی از صرافی های رمز ارز دیگر مانند کراکن ، GDAX و بیتمکس (BitMEX) قبلا این گزینه را برای کاربران خود فعال کردهاند.

منبع

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.