صرافی رمز ارز‌‌‌ بایننس از رشد سود ۶۶ درصدی در سه‌‌‌ماهه اول ۲۰۱۹ خبر می‌‌‌دهد

رشد سرمایه‌‌‌های صرافی رمز ارز‌‌‌ بایننس در سه‌‌‌ماهه اول سال ۲۰۱۹ توجه زیادی را به سمت خود جلب کرده است. به نظر می‌‌‌رسد که بازار کریپتو اکنون از وضعیت خرسی بیرون آمده و وارد دوره گاوی شده است. همین مسئله باعث شده که بیشتر رمز ارز‌‌‌ها سودهای زیادی به دست آورند و شرکت‌‌‌ها نیز به نوآوری بپردازند.

0 82

بر اساس گزارش رسانه رمز ارز‌‌‌ی The Block در روز ۱۶ آوریل، صرافی رمز ارز‌‌‌ بایننس (Binance) سودی ۷۸ میلیون دلاری در سه‌‌‌ماهه اول ۲۰۱۹ گزارش داده‌‌‌ که نسبت به سه‌‌‌ماهه قبلی ۶۶% سود داشته است.

The Block این آمار را از داده‌‌‌های مربوط به کوین‌‌‌های بایننس (BNB) سوزانده‌‌‌شده به دست آورده است. بر اساس این گزارش، ۸۳۰,۰۰۰ کوین BNB سوزانده‌‌‌شده حدود ۲۰% از سود خالص این شرکت در سه‌‌‌ماهه اول سال را نشان می‌‌‌دهند.

The Block خاطرنشان می‌‌‌کند که چنین چیزی بحث در مورد سود شرکت بایننس را بسیار ساده‌‌‌تر می‌‌‌کند، با وجود اینکه این شرکت هیچ گزارش مالی را از وضعیت خود منتشر نمی‌‌‌کند. این گزارش همچنین اذعان می‌‌‌دارد که بایننس در سه‌‌‌ماهه چهارم سال گذشته حدود ۴۷ میلیون دلار سود خالص به دست آورد.

طبق داده‌‌‌های CoinMarketCap، بایننس کوین در حال حاضر هفتمین رمز ارز‌‌‌ از لحاظ ارزش کل بازار است و در روز گزارش حدود ۱.۵% از ارزش خود را از دست داده است. طبق پست منتشرشده در وبلاگ بایننس، این شرکت تاکنون ۵.۸۲% از ذخیره‌‌‌های BNB را سوزانده است.

یکی از محققین بایننس اخیرا گزارش داد که قیمت‌‌‌های بیت کوین و آلتکوین پیش از این به پایین‌‌‌ترین سطح خود رسیده‌‌‌اند.

همانطور که کوین‌‌‌تلگراف هفته گذشته گزارش داد، مجموع ضررهای صرافی رمز ارز‌‌‌ کره‌‌‌ای Bithumb در سال ۲۰۱۸ به حدود ۱۸۰ میلیون دلار رسیده‌‌‌اند.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.