صرافی رمز ارزی Gemini تحت مقررات استانداردهای امنیتی و حفاظت از داده‌ها در می‌آید

صرافی رمز ارزی Gemini که توسط کامرون و تیلور وینکلووس تاسیس شده است، تحت مقررات مرکز عملیات امنیت نوع یک و حفاظت از داده‌ها در خواهد آمد.

0 92

سازمانی که تحت مقررات مرکز عملیات امنیت نوع یک قرار دارد، تحت بررسی قرار می‌گیرد تا اطمینان حاصل شود که از معیارهای لازم تعیین شده توسط موسسه حسابداران عمومی آمریکا (AICPA)، برخوردار است. این معیارها مربوط به استانداردهایی از قبیل حریم خصوصی، امنیت، یکپارچگی، پردازش و دسترسی به داده‌ها است.

براساس اطلاعیه‌ای که Gemini منتشر کرده است، این صرافی نخستین شرکت فعال در صنعت رمز ارزها است که مجوزهای لازم را در این زمینه اخذ می‌کند. بررسی استانداردها توسط شرکت Deloitte انجام شد و مواردی از قبیل زیرساخت‌ها، پایگاه داده، سیستم‌های ذخیره‌سازی، کیف‌پول آنلاین و آفلاین مورد بازبینی قرار گرفتند.

صرافی Gemini همچنین اعلام کرده است که در سال ۲۰۱۹ استانداردهای مرکز عملیات امنیت نوع دو را دریافت خواهد کرد تا کاربران با اطمینان بیشتری از این صرافی استفاده کنند.

در اکتبر سال ۲۰۱۸ Gemini امکان دریافت بیمه را برای دارایی‌های دیجیتالی ذخیره شده از شرکت سرویس وام‌دهی Aon را به قابلیت‌های صرافی خود افزود. این پوشش بیمه دارایی‌های رمزنگاری شده در حال حاضر از طریق صندوق بیمه سپرده فدرال و دلار آمریکا در این صرافی در دسترس است.

در اوایل همین ماه نیز صرافی Gemini تبلیغات متعددی در سطح شهر نیویورک به منظور لزوم قانون‌گذاری در عرصه کریپتو کرد. برخی از این تبلیغات شامل عباراتی از قبیل: کریپتو نیاز به قانون‌گذاری دارد یا پول، آینده‌ متفاوتی خواهد داشت، در مسیرهای مترو و تاکسی‌رانی نصب شده بود. سرپرست بازاریابی Gemini کریس روان (Chris Roan) به وال استریت ژورنال گفت:

ما اعتقاد داریم که سرمایه گذاران با امیدهای فراوانی به بازار رمز ارزها وارد می‌شوند، بنابراین تمامی حمایت‌هایی که از سرمایه گذاران سنتی به عمل می‌آید باید در این عرصه هم وجود داشته باشد. با پیروی از استانداردها، مقررات، پروتکل‌های مختلف و رویه‌ها می‌توان به این مهم دست یافت

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.