صرافی رمزارز بیترکس (Bittrex) عرضه اولیه صرافی را لغو کرد

صرافی کریپتوی امریکایی بیترکس (Bittrex) اولین فروش سکه‎های خود که قرار بود به میزبانی Bittrex International صورت گیرد را لغو کرد. این صرافی طی بیانیه‎ای اعلام کرد که “به دلیل تغییرات قابل توجه در وضعیت تجاری شرکت Raid (توسعه دهنده توکن‎های XRD)”، تصمیم به لغو IEO گرفته است.

0 80

صرافی کریپتوی امریکایی بیترکس (Bittrex) اولین فروش سکه‎های خود تحت عنوان عرضه اولیه صرافی (IEO) که قرار بود به میزبانی همتای مالتایی آن Bittrex International انجام شود را لغو کرد. این خبر طی بیانیه‎ای رسمی در 14 مارس منتشر شد.

در ابتدای این هفته Bittrex International اعلام کرد که در روز 15 مارس میزبان IEO خواهد بود که در آن، سرمایه گذاران قادر خواهند بود با استفاده از بیت کوین، توکن‎های XRD توسعه داده شده توسط پروژه بلاکچین بین‎المللی اطلاعات گیمینگ Raid، را خریداری کنند.

در بیانیه 14 مارس، این صرافی اعلام کرد که “به دلیل تغییرات قابل توجه در وضعیت تجاری شرکت Raid”، تصمیم به لغو IEO گرفته است. این بیانیه به‌طور خاص توضیح داد:

چند ساعت قبل، شرکت OP.GG به همکاری راهبردی خود با Raid (که بخش مهمی از پروژه Raid بود)، پایان داد. هنگامی که ما از این رویداد مهم مطلع شدیم، احساس کردیم که برگزاری IEO به نفع مشتریانمان نخواهد بود

Bittrex International با اشاره به چالش های پیش روی خود به عنوان یک پلتفرم معاملاتی کریپتو که قصد دارد “نظارت هوشیارانه بر بازارهای خود را حفظ کند”، اذعان داشت که تصمیم گرفته است به سرعت در این مورد عکس العمل نشان دهد. این بیانیه می‎افزاید:

یکی از سخت‎ترین چالش‎هایی که ما در پیشبرد پیاده سازی بلاکچین با آن روبرو هستیم، این است که از ترس لجام گسیخته، عدم قطعیت و شکی که در همه جای این صنعت ریشه دوانده، بپرهیزیم

همان‎طور که قبلاً گزارش شده بود، اقدام بیترکس در ورود به فضای فروش توکن به میزبانی این صرافی، پس از اقدام مشابه صرافی عمده کریپتوی بایننس صورت گرفت. لانچ پد پلتفرم فروش توکن این صرافی (بایننس)، از فروش پر اسقبال توکن‎های بیت تورنت (متعلق به ترون) در ماه ژانویه و سپس فروش همگانی توکن AI و پروژه قرارداد هوشمند Fetch.AI در ماه فوریه میزبانی کرد.

در حال حاضر بیترکس با رساندن حجم معاملات روزانه خود به حدود 62.8 میلیون دلار، در رتبه 49 بزرگترین صرافی کریپتو در جهان قرار دارد.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.