صرافی بیت فاینکس (Bitfinex) لزوم حداقل موجودی 10 هزار دلاری را لغو کرد

صرافی رمز ارز بیت فاینکس با انتشار پستی جدید اعلام کرد که لزوم داشتن حداقل موجودی را برای کاربران خود لغو کرده است. بیت فاینکس مدعی‎ست که با ایجاد یک پورتال جدید شناخت مشتریان (KYC)، مرکز پشتیبانی خود را بازطراحی کرده و شروع به تحلیل احساسات و افکار عمومی مشتریان، برای توکن‌های پشتیبانی شده، نموده است.

0 90

صرافی رمز ارز بیت فاینکس (Bitfinex) هنگ کنک، با انتشار پستی در Medium در تاریخ 9 آوریل، اعلام کرد که لزوم داشتن حداقل موجودی را برای کاربران خود لغو کرده است.

طبق این اعلامیه، بیت فاینکس به دلیل درخواست معامله‎گران، قانون حداقل موجودی 10 هزار دلاری را لغو کرد. ژان لوئیس وندروالد (Jean-Louis van der Velde) مدیر عامل این صرافی در این اعلامیه گفته است:

ما به سادگی نمی‎توانیم درخواست‎های روزافزون گروه‎های جدید، برای معامله در بیت فاینکس را به بهانه پایگاه مشتریان سنتی خود نادیده بگیریم. در شش ماه اخیر ما به سختی در حال کار بر روی پلتفرم خود برای موج جدید حساب‎های کاربری بودیم و اکنون در موقعیتی هستیم که بتوانیم درهای بیت فاینکس را برای حضور گسترده‎تر مخاطبان خود باز کنیم

 

این اعلامیه همچنین توضیح می‎دهد که بیت فاینکس زیرساخت خود را به منظور دسترسی طیف وسیع‎تری از کاربران، ارتقا داده است. به‎طور دقیق‎تر، این شرکت مدعی‎ست که با ایجاد یک پورتال جدید شناخت مشتریان (KYC)، مرکز پشتیبانی خود را بازطراحی کرده و شروع به تحلیل احساسات و افکار عمومی مشتریان، برای توکن‌های پشتیبانی شده، نموده است.

طبق گزارش کوین تلگراف، معاملات محصولات سرمایه گذاری شرکتی بیت کوین، برای چهارمین ماه متوالی شاهد رشد بوده و از لحاظ درصد حجم کلی معاملات، در برابر صرافی‎های رمز ارز ایالات متحده، قد برافراشته است.

هفته گذشته صرافی رمز ارز IronX در میان استقبال عمومی گسترده، عرضه اولیه سکه‎های خود (با ارزش 26 میلیون دلار) را اعلام کرد.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.